30 viktima dhe 685 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 30 viktima nga Covid-19 dhe 685 raste pozitive.

Ministria e Shëndetësisë bën gjithashtu me dije se, sot janë shëruar 1.384 qytetarë, dhe numri i përgjithshëm i të shëruarve është 133.314.

Në total numri i rasteve aktive është 19.923./albeu.com


Shtuar 10.09.2021 15:01