3 të plagosur, aksident në autostradën Shkup-Kumanovë

Para pak minutave ka ndodhur një aksident në autostradën Shkup-Kumanovë, raporton Alsat.

Të aksidentuarit janë tre persona të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetë.

Ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes si dhe po hulumtohen shkaqet e aksidentit.


Shtuar 22.11.2021 19:06