29-vjeçari gjendet i vrarë me armë zjarri në Tiranë, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tranë. Një 29-vjeçar me iniciale B. B., yshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik.

Ka nisur puna për zbardhjen e ngjarjes.

“Më datë 19.09.2023, rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./albeu.com

 

 


Shtuar 19.09.2023 20:47