2 viktima dhe 3 raste te reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar dy humbje jete dhe 3 raste të reja me COVID-19.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se të tre rastet e reja janë nga Shkupi.

Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) njoftojnë edhe për 15 pacientë të shëruar./albeu.com

Shtuar 21.06.2021 14:52