“Ska si Melinda”, këngëtarja shpërthen me bikini (FOTO LAJM)

Këngëtarja, Melinda Ademi ka publikuar foto provokuese nga pushimet në plazh.

E veshur me një palë bikini me ngjyrë rozë dhe duke mbajtur një pijë në dorë, Melinda Ademi duke mjaft seksi.

”Ska si Melinda”, shkroi në mbishkrimin e postimit, duke marrë mjera pëlqime nga fansat e shumtë. /albeu.com/


Shtuar 8.09.2021 15:29