1 muaj para zgjedhjeve, digjet banderola e PS në Elbasan

Një incident parazgjedhor ka ndodhur  në Elbasan.

Burimet bëjnë me dije  se në Cërrik është djegur banderola e Partisë Socialiste.

Bandelorja ishte vendosur  në qendër të qytetit.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe ndëshkimin e autorëve. /albeu.com/

 


Shtuar 23.03.2021 14:43