Zhvishet partnerja e Ermal Fejzullahut (FOTO LAJM)

Nënë e katër fëmijëve, por dallohet nga pamja fizike që e mbanë të kuruar mirë edhe pas lindjes.

Bëhet fjalë për partneren e Ermal Fejzullahut, Ariana Fejzullahu, e cila gjithmonë shfaqet tërheqëse me dukjen e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një InstaStory ku ka të veshur një palë gjinse të shkurtra dhe një bluz që i del në pahë beli i theksuar.

Mund të themi se ajo është njëra ndër femrat më të bukura të estradës shqiptare si dhe me dallim për linjat trupore përfekte.

Kujtojmë se kjo pamje është nga pushimet ku është duke i kaluar krahë tre fëmijëve dhe bashkëshortit.


Shtuar 22.06.2021 19:30