Vitet për të janë vetëm numra, Leonora Jakupi mahnit me pozat e fundit (FOTO LAJM)

Leonora Jakupi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ndër të tjera ajo njihet për fikin e saj gjithmonë në formë.

Së fundmi ajo ndau disa foto të reja me ndjekësit ku dukej mjaft tërheqëse e veshur plot stil dhe ata që nuk e dinë nuk do ta besonin kurrë se këngëtarja eshte 42 vjeç.

Këngëtarja nga Drenica shihet e veshur një palë bikini të markës “Dior” të kombinuara me një kapele nga e njëjta markë, syze dielli dhe në këmishë të bardhë të vendosur sipër. Me flokët gërsheta, Leonora kishe vendosur grim të lehtë në fytyrë.

Padyshim, ajo arriti që dhe këtë herë të vjedhë vëmendjen e ndjekësve.


Shtuar 17.09.2021 14:53