Uroi Bajramin me foto provokuese, pendohet Era Istrefi (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme u festua festa e Fitër Bajramit dhe në rrjet nuk munguan as urimet nga pjesa më e madhe e personazheve publik për besimtarët mysliman.

Por urimi i Era Istrefit tingëlloi paksa çuditshëm pasi këngëtarja zgjodhi foto provokuese për këtë ditë.

“Urime Bajrami”, shkruantë Era krah postimit për të cilin u pendua shpejt dhe e fshiu nga profili i saj.


Shtuar 14.05.2021 10:27