U kapën “mat” në aeroport, Robert Berisha zbulon destinacionin luksoz ku shkoi me Norën (FOTO LAJM)

Lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë dhënë një tjetër mundësi njëri-tjetrit dhe se ata po përpiqen të rindërtojnë martesën e tyre ka bërë xhiron e rrjetit. Madje ditën e djeshme në rrjet qarkulluan pamje ku shihen pikërish Nora dhe Roberi në aeroportin e Prishtinës.

Asnjëri prej tyre nuk kanë reaguar për këto lajme, por ka qenë Roberti ai i cili ka publikuar foto nga pushimet në hotelin luksoz në Bodrum të Turqisë.

Roberti ka publikuar vetëm Rennen, vajzën e tyre 6 vjeçare. Pra Nora Istrefiu dhe Robert Berisha po kalojnë pushimet e tyre verore si familje në Turqi?

Presim që artistët të konfirmojnë vetë këtë lajm që ka gëzuar pa masë ndjekësit./albeu.com/

 


Shtuar 20.08.2021 10:38