Tradhëti? Ish konkurenti i “Përputhen” tregon arsyen e ndarjes nga Jasmina (VIDEO)

Një histori shumë e bukur dashurie dukej se lindi kohë më parë në “Për’puthen ” midis Andit dhe Jasminës.

Por,me daljen nga programi gjërat nuk shkuan mirë dhe dyshja ndërpreu mes polemikash një histori të pa jetuar mirë. Andi u diskutua për tradhëti me këngëtaren Diona Fona.

Jasmina u përfol disa herë për lidhje tjetër përfshirë këtu edhe këngëtarin Ardian Bujupi dhe gjithçka kishte të bënte me ata ngeli në të shkuarën. Andi ka postuar një video në TikTok ku duket se po bën një lojë që quhet “Pse u ndave ti nga ish-i yt” dhe aplikacioni përzgjedh vetë një arsye.

Andit i qëllon “Sepse u tradhëtove”.

Ai ka pohuar me kokë dhe është larguar nga video duke nënkuptuar se loja i ka rënë pikës.

 

Shtuar 20.09.2022 08:54