Shpërtheu nga nervat pas golit, mediat serbe zbulojnë fjalët e Arnautoviç: Të q*** mamanë shqiptare

Marko Arnautoviç shënoi golin e 3-të që mbylli takimin kundër Maqedonisë së Veriut.

Por në vend që këtë moment ta shijonte duke festuar, sulmuesi austriak me origjinë serbe zgjedh të shpërthejë nga nervat e tij, derisa Alaba shkon dhe i mbulon gojën për të mos vijuar më tepër me ofendimet.

Por çfarë u tha nga Arnautoviç pas irritimit të tij?

Në Serbi japin versionin e tyre.

“Informer.rs“ zbulon fjalët e thëna nga goja e 32-vjeçarit dhe sipas tyre shkojnë të gjitha për Bejtullain e jo për Alioskin siç ishte përfolur.

“Të q*** mamanë shqiptare“, ishte fraza e turpshme e thënë nga Arnautoviç.

Shtuar 13.06.2021 23:35

Tags: