Shkëlqen Zhegrova, i dhuron fitoren Baselit në limit dhe i ngjit në krye (VIDEO)

Edon Zhegrova i ka dhuruar fitoren në limit Baselit në ndeshjen në transfertë ndaj Sion të fituar 0-1.

Me këtë fitore, Basel ruan kreun me 22 pikë, 2 pikë më shumë se vendi i dytë që mbahet nga Zhurich. /albeu.com/


Shtuar 17.10.2021 18:34