Në pritje të një bebushi, Shpat Kasapi dhe Selvija festojnë përvjetorin e parë (FOTO LAJM)

Si sot një vit më parë, këngëtari i njohur Shpat Kasapi dhe partnerja e tij Selvija kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në fejesë.

Por sot çifti feston më bukur se kurrë. Ata janë në pritje të një fëmijë gjininë e të cilit e zbuluan live në televizion dhe do të bëhen prindër të një djali.

Të dy kanë publikuar sot foto në Instagram ku i urojnë njëri-tjetrit përvjetorin e parë të fejesës./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SELVIJE JAO KASAPI (@selvije.jao)


Shtuar 24.12.2021 13:08