“Mos e përdor telefonin kur je në timon”, Ledri vula pëson aksident me G-Glass (FOTO LAJM)

Rreperi kosovar, Ledri Vula, është përfshirë në një aksident të vogël, shkruan Albeu.com.

Eshtë vetë ai që përmes rrjeteve sociale u ka bërë thirrje fanasave të mos përdorin telefonin në timon:

“Ngasni makinën, mbërrini sigurt në destinacionin tuaj, fikni makinën dhe pastaj përdorni telefonin tuaj”, shkroi Vula.

Në foton më poshtë keni foton e Ledri Vulës ku G-Glas i tij ka goditur nj kosh plerash, por pa incident të rëndë. /albeu.com/

 


Shtuar 8.10.2021 19:07