Lindin dyshimet e para, ç’po ndodh mes modeles së bujshme shqiptare dhe sulmuesit të Barcelonës (FOTO LAJM)

Na ka rënë shpesh në vesh që futbollist me famë botërore, të pëlyqer masivisht nga vajzat nga të gjitha anët, të ndjekin modelet apo VIP-et shëiptare në Instagram.

Ky i fundit është kthyer në mjë mjet “gjurmimi” dhe ka zbuluar herë pas here çifte para se ata të konfirmojnë lidhjen.

Së fundmi në Instagram është vënë re “komunikimi” i modeles shqiptare shumë të përfolur për jetën luksoze, Arta Nitaj me sulmuesin e barcelonës, Memphis Depay. Ky i fundit ka 13 milion ndjekës në Instagram dhe ndjek mbrapsh vetëm 900 prej tyre ku njëra është Arta Nitaj, shkruan Albeu.com.

Modelja shqiptare vihet re se pëlqen pjesën më të madhe të fotove të futbollistit dhe ky i fundit nuk ia lë pa kthyer.

Nuk dihet nëse ka vërtet diçka mes tyre, por mes miliona e milona ndjeësve që kanë në Instagram vihet re rëndësia që i kushtojnë njëri-tjtrit në pjesën më të madhe të postimeve./albeu.com/


Shtuar 15.10.2021 10:53