Ledri vuan nga sëmundja “Vitiligo” por ja si Sara tregon mbështetjen për partnerin e saj

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të përmendur në showbizin shqiptar.

Ledri e ka treguar haptazi dëshirën e tij për të pasur një tjetër fëmijë e për ta bërë Poemën me motër ose vëlla.

Ndërkohë, së fundmi Sara Hoxha ka publikuar një foto ku dallohet mjaft qartë dora e Ledrit, i cili në fakt prej kohësh vuan nga sëmundja vitiligo.

“Vitiligo nuk është dukur asnjëherë kaq cool”, shkruan Sara./albeu.com

 


Shtuar 12.09.2022 18:51