Ka kryer marrëdhënie me Feron në ashensor? Roza Lati i shuan kureshtjen ndjekësve (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur për karakterin e drejtëpërdrejtë, Roza Lati është “thumbuar” sërish nga një fans i saj, me pyetjen nëse ka kryer mardhënie në ashensor me reperin Fero.

Në një fotografi të postuar në “Instagram”, fansi nuk ka nguruar dhe e ka pyetur moderatoren, ndërsa kjo e fundit nuk ka hezituar t’i përgjigjet menjëherë.

Roza nuk e pranoi një gjë të tillë, duke thënë se në një deklaratë që ajo e kishte dhënë se kishte kryer mardhënie në ashesor, ishte me të dashurin e saj, e sa për reperin kosovar, sipas saj është takuar vetëm tre herë.

“Jo. Unë në intervistë tregova një rast timin që kam guxuar në vend public se s’më njihte njeri atëherë. Edhe kam qenë me të dashurin tim. Tash kam komplekse profesionale. Por sidoqoftë, unë edhe ‘plaç ishall’ të them ndonjë ditë, dhe të qëlloj kjo fjalë në tekstet e rrepistave, ju po një gozhdë so i bini. Artistin Fero e kam takuar tre herë gjithsej në jetën time dhe e kam përcjell deri në recepsion kur kemi mbaruar xhirimet. Boll me këto injoranca. Na lini rehat”, ka shkruar Roza.


Shtuar 24.06.2021 10:51