Ish-e dashura e Granitit futet sot në Big Brother VIP?

Granit Cana është një ndër më të përfolurit të shtëpisë “Big Brother Vip”, shkak kjo disa deklarata me Fifin.

Mirëpo, me sa duket sot në mbrëmje do të ketë të papritura në këtë program, shkruan GazetaBlic.Shtëpisë do t’i bashkohen tre banore të reja dhe këtë e zbuloi gazetari Andi Vrapi.

“Të martën do hyjnë tre banore të reja dhe përflitet që njëra prej tyre ka një histori me Granitin”, tha Vrapi në “Shqipëria live”


Shtuar 26.10.2021 16:39