Hiti i verës është pak orë larg, Tayna dhe Azet zbulojnë kur publikohet kënga (FOTO LAJM)

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat dhe po  sjellin projektin e ri për të cilin janë të sigurt që do rezultojë një hit i padsikutushëm.

Dyshja e cila ka një numër të madh të fansave, kanë bërë të ditur se kënga e tyre do të publikohet sonte në mesnatë.

Këtë e kanë bërë të ditur vet artisët përmes postimeve në llogaritë e tyre personale në instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Ky është projekti i parë i përbashkët për dyshen, por shpresojme te mos jete i fundit.


Shtuar 3.06.2021 15:27