Cozman prezanton të dashurën me familjen (FOTO+VIDEO)

Cozman pasi bëri publike lidhjen e tij me të dashurën Fjollën, gjërat mesa duket kanë kaluar në tjetër nivel.

Reperi së fundmi ta prezantuar të dashurën me prindërit e tij. Në videon e publikuar në ‘Instagram’ Cozman shihet duke kaluar pushimet në shoqërinë e partneres dhe familjes së tij.

Reperi në muajin qershor të këtij viti, zbuloi se ka nisur një lidhje të re me Fjollën, vajzën zeshkane që i ka fituar zemrën.

View this post on Instagram

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


Shtuar 27.07.2021 18:06