Asnjë viktimë dhe vetëm 3 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 3 raste të infektuara me këtë virus.

Kështu bëhet e ditur nga statistikat e publikuara nga Ministria e Shëndetësisë.

Gjatë 24 orëve të fundit në vend janë shëruar edhe 2  persona.

Numri i rasteve pozitive me COVID-19 deri tani ka shkuar në 107 mijë e 906.

2 mijë e 264 persona kanë vdekur si pasojë e këtij virusi.


Shtuar 19.07.2021 15:09