999 rezultate për

zyrat

Topi: Politikat jo nga zyrat, politikanët të prekin realitetin "FRD-ja me programin e saj do të mendojë njësoj për të gjithë kontigjentin e popullsisë që ka problem me arsimin, strehi
Korçë, dhunohen zyrat e LSI-së Katër zyra elektorale të Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim janë dhunuar në qytetin e Korçës. Bëhet fjalë për zyra
Turqi, sulmohen zyrat e kryeministrit Protestuesit turq janë përleshur me policinë në orët e para të ditës së sotme në qytetin më të madh të vendit, Stamboll,
Presidentja vijon të shpenzojë për të bërë sa më komode zyrat e saj Presidentja e vendit Atifete Jahjaga nuk po i ndal investimet për të bërë sa më komode zyrat e saj. Brenda një muaji kab
Auditim në zyrat e gjendjes civile, tension në Njësinë Nr.2 Auditimi i zhvilluar nga një ekip i Ministrisë së Brendshme në minibashkinë numër 2 ne kryeqytet është shoqëruar pasdi
Përgjysmimi i taksave të makinave, dyndje në sportele për pagesën Hyrja në fuqi e ligjit për përgjsmimin e taksave për automjetet është shoqëruar me dyndje të qytetarëve në zyrat e Drejt
Listat e zgjedhjeve, verifikohen rreth 2948 rekorde dublimi Zv.ministri i Brendshëm, Ferdinand Poni përmes një konference për shtyp dha sot informacion në lidhje me ekstraktin e Li
Zyrat e Helsinkit do punojnë edhe të dielën Për shkak të zgjedhjeve që do të zhvillohen në rrethin e dytë më 7 prill, zyrat e Komunitetit të Helsinkit për të drejta
100 personat më me influencë, "Time" vlerëson Balon Mario Balotelli do të festojë në ditët në vijim një tjetër sukses të tijin. Me një faks të mbërritur dje në zyrat e agje
Ivanoviq: Zyrat nuk m'i dogjën shqiptarët Update- Oliver Ivanoviq ka hedhur poshtë mundësinë që shqiptarët t’ia kenë djegur zyrat e partisë. ‘Ndjenja është e k
Digjen zyrat e Ivanoviqit Zyra e Iniciativës Qytetare- Demokracia dhe Drejtësia e Oliver Ivanoviqit në Mitrovicë është djegur tërësisht mbrëmë rre
Promovohen zyrat civile në komunën Çair Promovohen sot zyrat për sektorin civil në komunën e Çairit. Bazuar në projektin e muajit janar të këtij viti, qëllimi
Vonesat në Zyrat e gjendjes civile, reagon MPB Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar mirëkuptim nga qytetarët e Kosovës për vonesat në Zyrat e gjendjes civile. Pë
KSHZ: Kontrolloni nëse e keni emrin mes votuesve Duke filluar nga dita e nesërme e deri më 9 shkurt, qytetarët do të mund të kontrollojnë nëse janë të përfshirë në listë
Tribunali i Hagës mbyll zyrat në Prishtinë dhe Zagreb Tribunali i Hagës përmes një deklarate ka njoftuar mbylljen e zyrave në Prishtinë dhe Zagreb ndërkaq, ka njoftuar se zyr
Dëmtohen zyrat e BDI-së në Gostivar "Mbrëmë rreth orës 1 është lajmëruar dëmtim të tre xhamave të dritareve në rr. S.Kostoski në Gostivar në objektin pronar
Procesi ndaj Bukoshit dhe zyratarëve të tjerë nis 10 janar Procesi gjyqësor ndaj zëvendëskryeministrit të liruar nga detyra Bujar Bukoshi, ish-sekretaritë të Ministrisë së Shëndet
Kartat e studentit, zyrat e aplikimit hapur edhe në fundjavë Bashkia e Tiranës i ka bërë thirrje sot studentëve që të aplikojnë për Kartën e Studentit, si dhe ata që tashmë kanë apl
Vjen derbi, Roma gati për "luftë" (FOTO LAJM) Të dielën në orën 15:00 luhet Lazio-Roma, një nder derbet më të nxehta të futbollit, jo vetëm në Itali, por në mbarë bot
Raporti i FOL: Zyrat e prokurimit me zyrtarë të koprruptuar Zyrat e prokurimit në institucionet publike vazhdojnë të jenë burim kryesor i korrupsionit në Kosovë. Lëvizja FOL në ana