999 rezultate për

zonja

Ja uniforma e Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Publikohen imazhet e para të uniformës së re të Juventusit për sezonin 2015-16. Ndryshe nga vitet e shkuara tani kampion
FOTO E DITËS / Syriza: Është vërtetë një natë e mirë zonja Merkel! Syriza është shpallur tashmë fituese e zgjedhjeve të përgjithashme të parakohshme në Greqi. Fitoren e Syrizas e ka pr
Juventus shkatërron Hellas Veronën (VIDEO) Juventus ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 6:1 kundër Hellas Veronas. Kampionët në fuqi të Italisë e kanë s
Zonja e Kryeministrit turk vizitoi Spitalin "Acibadem Sistina" në Shkup Delegacioni i lart turk i udhëhequr nga zonja e kryeministrit të Turqisë, Znj. Sare Davutoglu, vizitoi Spitalin ‘Acibade
Deputeti francez: Mbylle gojën, zonja Merkel Deputeti francez Jean Luc-Melenchon ka fyer ashpër verbalisht kancelaren gjermane Angela Merkel, fill pasi kjo e fundit
Zonja Pack, Ramush Haradinaj nuk është Fatos Nano Nga Lavdrim Lita Eurodeputetja Doris Pack është njohësja më e mirë e Ballkanit nga një jo ballkanase. Deputetj
Agresorët kërcënojnë familjen, zonja e shtëpisë i pret me shotgan (VIDEO) Ndërsa pak ditë më parë familjari i tyre u qëllua me 4 plumba në trup dhe ndodhet ende duke luftuar me jetën, familja Ko
70 vjeçarja më seksi, zonja Firdevs sfidon moshën (FOTO LAJM) E njohur për publikun shqiptar në rolin e zonjës Firdevs në serialin "Dashuri e Ndaluar", aktorja turke Nebahet Çehre mu
"Zonja" bën "manita": Singapore 0-5 Juventus (VIDEO) Juventus e mbyll me një tjetër fitore, e treta në tre ndeshje, turneun e saj në Azi dhe Oqeani. Në takimin e zhvilluar n
Indonesia All-Star-Juve 1-8, "Zonja" luan tenis (VIDEO) Juventus mposht Indonesia All-Star në miqësoren e mbyllur para pak minutash. Sfida e luajtur në Xhakarta u mbyll në shif
Zonja Meri: Ja çdo të ndodhë nesër në Kuvend Atrologia e famshme, zonja Meri, nuk ndalet në parashikimet e saj për politikën kosovare. Meqenëse është parashikuar
Jonida Maliqi, një parukiere e zonja Duket se çdo gjë që prek Jonida Maliqi, kthehet në një art më vete. Ndonëse e kemi parë shpesh të performojë në skenë dh
Zonja Meri: Albin Kurti sheh interesin personal Albin Kurti së fundmi duket se është i lëkundur nëse do ti përmbahet apo jo parimeve që ka proklamuar prej kohësh. As
Bravo zonja Nikolla Duhet guxim i madh politik dhe institucional që të nxjerrësh në shesh të palarat e sistemit dh
Zonja Meri parashikoi tragjedinë e KEK-ut (VIDEO) Astrologia shqiptare, zonja Meri ka parashikuar se zgjedhjet në Kosovë do të kishin probleme. Një parashikim të tillë
Ja Top 23 "Zonjat" e "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Pas 7 ditësh, futbollistët më të mirë të planetit do të nisin betejën për trofeun më të madh në sport, Kupën e Botës. Po
Mbyllen marrëveshjet, ja dy goditjet e para të Juves (FOTO LAJM) Në Torino është kohë pune intensive. Pak ditë pasi festuan titullin e 30-të kampion në Itali, krerët e Juventus nuk kanë
Pas "Zonjës me të kuqe" në Turqi shfaqet "Zonja me çantë"! (FOTO LAJM) Pas "zonjës me të kuqe", e cila u bë simbol i protestave të vitit të kaluar në parkun Gezi në Stamboll, një zonjë tjetër
Pogba "çmend" City-n: 39 milionë + Dzeko 39 milionë plus Edin Dzeko. Sipas shtypit anglez, Manchester City po përgatit një super-ofertë për Juventusin me anë të
Jahjaga në Çabrat dhe Mejë: Pa drejtësi nuk mbyllen plagët (FOTO-LAJM) Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga bëri sot homazhe në Kompleksin Memorial në Çabrat të Gjakovës