999 rezultate për

zjarrin

I vunë zjarrin agjencisë, arrestohen dy shtetas në Tiranë Policia ka vënë në pranga dy shtetas pasi i kanë vënë zjarrin një godine në kryeqytet orët e para të mëngjesit të sotëm.
Loja me zjarrin rezulton fatale për 38-vjeçaren, shihni transformimin (FOTO LAJM) Ka rezultuar fatale loja me zjarrin për 38-vjeçaren Jo Robinson. Në vend të parafinës ajo futi vaj në gojë dhe në mom
Përfshihet nga flakët një fabrikë në Kosovë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është përfshirë nga zjarri një pjesë e fabrikës së peletit në Kllokot. Njësiti
Ende ka zjarre aktive në Maqedoni Prej ditës së djeshme rreth orës 14 janë aktiv dy zjarre në Kriva Pallankë, më saktësisht në fshatrat Gabar dhe Osiçe.
Pylli kaplohet nga flakët në Rahovec Në fshatin Koznik të Rahovecit raportohet se i dyshuari mashkull nga pakujdesia i ka vënë zjarrin pyllit me ç‘rast është
Tifozët i vënë zjarrin tribunës, ndërpritet ndeshja për Kupën e Gjermanisë (FOTO LAJM) Ndeshja mes Hansa Rostock dhe Hertha Berlin ëshët ndërpreë 15 minuta para fundit, për shkak të tifozëve në tribuna të ci
Shqiptarja vdiq pas shpërthimit të zjarrit në Gjermani, dalin SMS-të Mediat gjermane kanë nxjerrë sms-të që tregojnë se gruaja shqiptare që u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në s
Reshjet shuajnë zjarret, ja vatrat e nxehta aktive Vetëm përgjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 5 vatra zjarri në disa qarqe të vendit. Shirat gja
E rrallë, gruaja përpiqet të fikë zjarrin me mjete rrethanore në Lezhë (FOTO LAJM) Dicka e rrallë ka ndodhur në Talë të Lezhës. Teksa një zjarr ka përfshirë shkurret e kanalit ngjitur me shtëpinë, Fi
Ndezi zjarrin qëllimisht në Finiq, arrestohet 21-vjeçari Policia e Sarandës vuri në pranga një 21-vjeçar pasi dyshohet se ai është përgjegjës për vendosjes e zjarrit në Finiq, q
Shpallet në kërkim 36-vjeçari që dyshohet t’i ketë vënë zjarrin Mallakastrës Një 36-vjeçar, i cili dyshohet se është autori i zjarrit në fshatin Çorush në Mallakastër është shpallur në kërkim nga p
Ushtria ndërhyn për të shuar zjarrin masiv në Kuç të Vlorës Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë në Vlorë, në fshatin Kuç. Raportohet se zjarri i fuqishëm rrezikon fabrikën e fis
Tmerr në Ulëz, banori: Mu asfiksua foshnja 1-muajshe nga zjarri Situata e zjarrëve në Shqipëri vazhdon te jetë shumë rënduar ndërkohë ditën e djeshme 4 familje në Ulëz dhanë alarmin pa
Fëmija asfiksohet nga zjarri në Ulëz, kryefamiljari apel për ndihmë Situata nga zjarret ditët e fundit sa vjen edhe rëndohet, por në Ulëz gjendja paraqitet mjaft kritike, sidomos në fshati
I vunë zjarrin "Kërrabës", arrestohen tre persona Masivi pyjor sipër tunelit të Kërrabës u dogj për tre ditë me radhe ndërkohë që policia ka arrestuar sot tre personat pë
Banorët e Gurgurnicës: Pushteti nuk na ndihmon, po përballemi vetë me zjarrin Zjarret të cilët disa ditë kanë përfshirë disa pjesë të territorit të Maqedonisë sipas Drejtorisë për mbrojtje dhe shpët
Vijojnë zjarret në vend, 15 vatra në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit deri në orën 09:00 të mëngjesit të sotëm, janë shënuar 15 vatra zjarri në qarqet Shkodër, Tiran
Kreu i Emergjencave Civile për zjarrin në Dajt: Është nën kontroll Zjarri që përfshiu malin e Dajtit është nën kontroll. Të paktën kështu është shprehur drejtori i Emergjencave Civile
Emergjencë zjarresh në Shqipëri, 5 vatra në të gjithë vendin (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë konstatuar 5 vatra zjarri në disa qarqe të vendit. Në operacione pë
Loja e Erdoganit me zjarrin Presidenti i Turqisë Taip Erdogan po ia sharron vet këmbët karriges së vet. Turqia varet ekonomikisht nga Gjermania. Tan