999 rezultate për

zjarrin

Ndiqeni LIVE zjarrin që po shkrumbon Katedralen Notre Dame (VIDEO) Katedralja e famshme në gjithë botën Notre Dame në Paris është përfshirë nga flakët dhe zjarrëfikësit po luftojnë me fl
Po i vë minat Teatrit, Rama pikëllohet për zjarrin në Notre Dame de Paris Mbarë bota ka kthyer sytë mbrëmjen e sotme nga Parisi, pas zjarrit fatal që përpiu katedralen shekullore të 'Notre Damit
Çmenden mediat serbe, zjarrin në katedrale e lidhin me Kosovën (FOTO LAJM) Mediat serbe edhe tragjedinë e zjarrit të Katedralës Notre Dame në Paris e kanë lidhur me Kosovën. Në disa artikuj të
Edhe Shqipëria reagon për zjarrin që ka rënë në Notre Dame Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar me anë të një statusi na Facebook ku ka shprehur keqardhjen e tij për zja
Trump shokohet nga djegia e Notre Dame, jep këshilla si të shuhet zjarri Presidenti Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka shkruar në Twitter për zjarrin që po ndodh në Paris. A
Spiropali si Rama, hyn në Facebook dhe sulmon protestën e opozitës (VIDEO) Edhe pse këtë herë Edi Rama nuk ka hyrë live në Facebook të komentojë protestën e opozitës, ministrja e tij nuk ka ngurr
I vunë flakën mobilerisë, arrestohen dy persona Dy persona janë arrestuar në Fushë-Krujë pasi i vunë zjarrin një mobilerie. A.M 26 vjeç dhe N.M 58vjeç u arrestuan pa
Të ecësh nën zjarrin e Prizrenit Turra e druve digjet në një mbrëmje marsi në mes të ishullit të improvizuar në formë gjysmëharku në Parkun e qytetit të
I vunë zjarrin dhjetërave hektarë tokë, 3 persona nën hetim Policia ka vënë nën hetim tre persona, të cilët dyshohet se janë autorë të zjarreve të rëna gjatë ditëve të fundit në qa
Nuk ka ndalesë djegia e pyjeve në Kosovë Djegia e pyetjeve në qytete të ndryshe të Kosovës ka vazhduar edhe gjatë 24 orëve të fundit, ku kanë qenë gjashtë raste.
Merr flakë burgu i Lipjanit Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës në Qendrën Korrektuese në Lipjan, ku dy të dyshuarit derisa ishin në vuajtje të
Bebe Rexha i vë zjarrin Instagramit me fotot e fundit (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që padyshim tashmë ka rritur që të konsiderohet si një yll Popi në arenën
Dyshimet e tmerrshme për zjarrin që shkaktoi 10 viktima në Francë (VIDEO) Të paktën 10 persona kanë humbur jetën, midis tyre edhe një foshnjë nga zjarri që përfshiu flakët në një ndërtesë tetë k
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Zjarri shkrumbon shtëpinë në Kumanovë Një zjarr i madh ka shpërthyer në një shtëpi në Kumanovë gjatë orëve të para të ditës së sotme. Zjarri ka rënë në një
Shpërthen në flakë makina në Gramsh, dyshimet e para Një automjet në Gramsh u përfshi nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30 në lagjen ‘35-vjetori’ në qendër të
Flet tregtarja në Laç: Ka një javë që na kërcënojnë se do të na vendosin zjarrin Një zjarr masiv ka rënë në tregun industrial të Laçit rreth orës 6:00 të mëngjesit të kësaj të hëne duke shkrumbuar të g
Riza Ora i vë "zjarrin" skenës së Victoria's Secrets (VIDEO) Rita Ora ka bërë një performancë të shkëlqyer në shoë-n e Victoria's Secret. Mbrëmë është transmetuar spektakli i mad
Veprimin e këtij miliarderi amerikan për zjarrin në Kaliforni nuk e bën çdokush Një miliarder në ShBA, i cili prodhon verë, ka ofruar ndihmë për të prekurit nga zjarret e mëdha në Kaliforni. Howard