999 rezultate për

zikalter

STATISTIKË / 3 pikë në 5 ndeshje, forma e dobët që po kalojnë zikaltërit Nëse do të kishte përfunduar me 3 pikë në favor, ndeshja si mysafirë do t’i jepte frymëmarrje kampionatit dhe titullit q
Drejtuesit e Interit premtojnë një merkato të madhe në janar Interi këtë sezon synon një vend në Champions League, dhe pritet që drejtuesit e klubit zikaltër të bëjnë një merkato ci
Klubi i Interit uron tifozët e tyre për festat e fundvitit (VIDEO) Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnj
Spalleti tregon ngrohtësinë që gjen në ambjentin zikaltër: Jam si në shtëpi Luciano Spallet ka folur për situatën e Interit. Ai shpreson qëtek Inter të bëjë më shumë se një menaxher dhe se ambjent
Shifra rekorde / 15-të javë 39 pikë, Zikaltërit fituan titullin në fund me këto statistika Ata janë skuadra më e mirë në Serie A këtë sezon futbollistik 2017/18 që e kanë nisur për bukuri. Asnjë futbolldashës nu
VIDEO +18 / Festë e çmendur në kampin zikaltër, festojnë nudo pas fitores dhe marrjes së vendit të parë Interi arriti të ngjitej sot në krye të klasifikimit në Seria A, pas fitores 5-0 kundër Chievos. Fitorja i ka ekzalt
Mbyllet pjesa e parë e Interit me Chievon, vendosin Perisiç dhe Icardi (VIDEO) Inter ka arritur të zhbllokojë rezultatin me anë të Perisiçit kundër Chievos. Rezultat i cili u dyfishua 2 minuta para f
Tifozët e Realit presion Perezit: Duam Icardin Sipas një sondazhi të organizuar nga e përditshmja spanjolle ‘Marca’, tifozët e Realit të Madridit kanë votuar thuajse n
Shikoni edhe njëherë pritjen e famshme të Handanovicit (VIDEO) Ndeshja me Cagliarit dhe Interit është duke u luajtur, ku djemtë e Spalletit po fitojnë me rezultatin minimal 0-1. Pa
Zikaltërit dyfishojnë shifrat (VIDEO) Interi ka shënuar edhe golin e dytë kundër Atalantaës në "Giuseppe Meazza" Përsëri është sulmuesi argjentinas që dyf
Valero tregon për rëndësinë e nënshkrimit me Interin Të hënën në mbrëmje, Borja Valero shënoi golin e parë me fanelën zikaltër, pikërisht ndaj një kundërshtari të preferuar,
Icardi komplimenton Valero për golin e parë si “zikaltër” Në sfidën ndaj Veronës, në “Betegodi”, për javën e 11-të të Serisë A, Mouro Icardi nuk tregoi formën e tij më të mirë.
Zikaltërit përsëri në avantazh (VIDEO) Inter ka kaluar përsëri në epërsi kundër Veronës në "Bentegodi". Tani është mesfushori kroat, Ivan Perisic që i jep
Drejtori i Interit qetëson tifozët zikaltër me deklaratën rreth Icardit Drejtuesi i zikaltërve Ausilio, ka folur për rinovimin e kapitenit Icardi. “Nuk kemi asnjë problem me rinovimin e tij
Ish mbrojtësi i Juves dhe Interit: “Zikaltërit janë më të fortë se kampionëte e Italisë” Inter është kandidat i qartë për të fituar titullin e Serie A këtë sezon dhe mund të jetë një skuadër më e mirë se kampi
Shitja e Neymarit "sëmur" dhe Interin Interi pa sesi Barcelona dorëzohej për të lëshuar Neymarin të largohej drejt PSG-së. Si pasojë zikaltërit po i frikësohe
Formacioni, Panucci nuk i heq asnjë "presje" De Biassit (FOTO LAJM) Janë bërë zyrtare formacionet e përballjes Shqipëri – Lihtenshtejn. Trajneri Cristian Panucci, sot nis aventurë kuqez
Inter kërkon mesfushor, Barca i sugjeron të vetin Shtypi italian ditën e djeshme ka raportuar se Barcelona i ka ofruar zikaltërve mesfushorin turk Arda Turan. Turku nu
Inter fillon të përfitojë nga blerja e Neymarit, zbulojeni skemën zikaltër Interi po kërkon të nënshkruajë me Julian Draxler, sipas raportimeve të Corriere dello Sport. Gjermani ishte lojtari
Inter zyrtarizon blerjen më të madhe të merkatos zikaltër Inter ka konfirmuar nënshkrimin e Matias Vecino. Mesfushori uruguaian bashkohet nga Fiorentina në një marrëveshje kat