999 rezultate për

zerat

Moderatorja sqaron zërat për lidhjen me Alfion (FOTO LAJM) Gjatë muajve të shkuar moderatorja Fatma Methasani është komentuar në media për një lidhje me kuzhinierin Alfio, ndërkoh
Janeva hedh poshtë zërat: Nuk jam takuar me Mijallkovin! Në një program të përgatitur nga portali A1on me titullin ”Të trijat” ka vazhduar pjesa e dytë ku Katica Janeva si kryep
Aleanca për Shqiptarët hedh poshtë zërat për mos-pjesëmarrje në zgjedhjet lokale Aleanca për Shqiptarët me anë të një deklarate për mediat ka hedhur poshtë lajmet që janë përhapur sëfundmi se ky subjek
Zërat kundër Ruçit, Rama sulmon kritikët: Hipokritë Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me gazetarët në Velipojë ku iu përgjigj interesit të tyre në lidhje me lëviz
Sonila shuan zërat, tregon ku televizion do ta shohim këtë sezon Duke qenë se jemi fiks në fillim pragun e sezonit të ri televiziv edhe ndryshimet në staf dhe programe janë të shumta.
Roberto mohon zërat për një largim nga Barcelona Sergi Roberto ka thënë se është i lumtur në Barcelonë dhe nuk po kërkon të largohet. Këtë verë është raportuar se Rob
Trump hedh poshtë zërat për kaos në Shtëpinë e Bardhë Presidenti amerikan, Donald Trump, hodhi poshtë akuzat për kaos në Shtëpinë e Bardhë. Në komentet e bëra sot në Twitt
VMRO mohon zërat se po i fsheh Grujevskin dhe Boshkovskin Nga VMRO-DPMNE mohojnë zërat se të arratisurit Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkovski mund të fshihen në zyrat e partisë
Miriami shuan zërat për "krisjen" e marrëdhënies me Albanin: "Mbrëmë kuptova edhe njëherë..." (FOTO LAJM) Ata janë pqrfolur ditët e fundit për një krisje në marrëdhënien e tyre. Alban Skënderaj dhe Miariam Cani konsiderohen si
Skënderi hedh poshtë zërat për mosmarrëveshje me Aleancën: Dikush po poston njoftime tinëzisht Me anë të një postimi në Facebook, kryetari i degës së Strugës për Unitetin, Skënder Skënderi, ka sqaruar se çfarë ka nd
Trump shuan zërat për ndarje të informacioneve sekrete me Rusinë Pas lajmeve se Presidenti Donald Trump kishte nxjerrë informacione tepër sekrete në bisedimet me zyrtarët rusë gjatë një
"Sfidat që presin PD-në, ja sa kanë ndikuar zërat kundër Bashës” Publicisti Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në studion e lajmeve në News24, u shpreh se zërat që i kanë dal
Raketat e Rusisë po ushqejnë tensionet në Ballkan Zyrtarët rusë dhe serbë thonë se Serbia është duke kërkuar që përveç aeroplanëve luftarakë dhe tankeve, të ketë edhe një
Deputeti i VMRO-së sqaron zërat për bashkëpunim me Besën dhe PDSH-në Deputeti i VMRO-së, Aleksandar Nikollovski deklaroi sonte në Top Tema se nuk ka pasur ndonjë komunikim apo koalicion me
Dybala dridh Juven, në Spanjë shtohen zërat e largimit Të gjithë janë në ndjekje të tij, aq sa në Spanjë vijojnë ta afrojnë gjithmonë e më shumë me Realin. Po flasim për Paulo
Chelsea dhe Arsenali pas Hysajt, agjenti sqaron zërat Elseid Hysaj mund të largohet nga Napoli në fund të sezonit. Këtë gjë lë të kuptohet agjenti i tij, Mario Xhiufredi në n
Jupi komenton largimin e Tramezzanit, me De Biasin ... Ish-trajneri i Kombëtares Shpresa, Redi Jupi ka folur për herë të parë për largimin e Paolo Tramezzanit nga kuqezinjtë e
Conte tregon të vërtetën e debatit me Diego Costën Antonio Conte sqaron sherrin e supozuar mes tij dhe Diego Costa. Disa ditë më parë u raportua nga mediat se mes trajneri
Messi tek Interi? Drejtori Sportiv i Interit sqaron zërat Para pak ditësh u fol se Messi mund të kalonte tek Interi për një shifër marramendëse, por si duket kanë qenë vetëm teor
Guardiola mohon zërat për përleshjen e Artetas me Messin Guardiola ka mohuar që Mikel Arteta të jetë i përfshirë në një përleshje me Leo Messin në tunel pas ndeshjes ku Manches