999 rezultate për

zeqiri

Policia e Serbisë vret në kufi një shqiptar dhe plagos një tjetër Nga të shtënat në kufirin mes Kosovës dhe Serbisë, ka mbetur i vrarë shtetasi shqiptar i Kosovës, Fatmir Mehmeti. Dje
Një tjetër trofe për Dafina Zeqirin, bashkëpunon me Drake dhe Future Dafina Zeqiri, me anë të një postimi të radhës në Instagram na ka zbuluar një nga projektet e saj më madhorë. Bëhet fjal
Ja si financohet terrorizmi në Kosovë Eksperti i çështjeve të sigurisë, Bashkim Zeqiri shprehet se në Kosovë ekziston një bazë solide e financimit që i bëhet
Dafina Zeqiri pret flokët, ja ndryshimi (FOTO LAJM) Këngëtarja e suksesshme Dafina Zeqiri, ka vendosur të ndryshojë look. Ajo ka postuar fotot gjatë prerjes së flokëve nga
Izet Zeqiri: Të kryhen ndryshime kushtetuese në të mirë të shqiptarëve Profesori universitar Izet Zeqiri ëhstë shprehur se ndryshimet kushtetuese të iniciuara nga qeveria duhet të përfshijnë
Vizatim në adresë të Dafina Zeqirit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri mbetet një ndër këngëtaret që numëron shumë fansa, e njëri ndër to është edhe Ardit Gjebrea, i cili e bëri
Unike, Dafina me risi në look-un e saj (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, ajo mori të gjithë vëmëndjen ndërsa i kishte bërë flokët me gërsheta njësoj si Beyonce, e ndërsa tashm
Ardit Gjebrea, fans i Dafina Zeqirit Ardit Gjebrea, mbetet një fans i madh i këngëtares Dafina Zeqiri. Këtë gjë ai e ka bërë publike edhe mbrëmjen e djeshme,
Pas Beyonces, Dafina Zeqiri me gërsheta (FOTO LAJM) Pas Beyonces e cila mori nismën për ti bërë flokët me gërsheta, e më pas u kopjua nga shumë artiste shqiptare si Elvana
Dafina Zeqiri s'ka Facebook, alarmon në Twitter Dafina Zeqiri bën pjesë në kategorinë e këngëtarëve të cilët nuk kanë një faqe zyrtare në Facebook, por në fakt shumë
Familja Zeqiri bën roje natën nga frika e huliganëve Familja shqiptare e dhunuar në Radishan të Shkupit ka pohuar se bën roje natën që të jenë më të mbrojtur ndaj ndonjë sul
Faik Zeqiri: Falenderoj për protestën shqiptarët, IGFM, OVL-UÇK dhe Ziadin Selën Kryefamiljrai i familjes shqiptare të dhunuar në Radishan, Faik Zeqiri është shprehur i kënaqur me protestën e zhvilluar
Mc Kresha dhe fansja e zjarrtë Dafina Zeqiri Me publikimin e albumit të tij më të fundit, Mc Kresha ka marrë shumë urime jo vetëm nga fansat e tij, por edhe nga kole
Sot në Shkup protesta në mbrojtje të familjes Zeqiri Sot në Shkup do të protestohet kundër dhunës së ushtruar ndaj familjes Zeqiri në Radishan. Protesta e organizuar nga
Llatinovski në familjen Zeqiri: Të mos përsëriten më akte të tilla dhune Kryetari i komunës së Butelit, Petre Llativnovski ka vizituar sot familjen Zeqiri në Radishan të Shkupit. Ai kërkoi q
Skandal, familja shqiptare në Radishan: Policia na tha të mos flasim Kryefamiljari Faik Zeqiri është takuar me prefektin e komunës së Butelit dhe me dy përfaqësues të Ministrisë së Brendshm
'Genocidi mbi familjen shqiptare në Radishan të kujton kohën e Çubriloviçit' Familja Zeqiri nga Radishani u largua nga vatra e shtëpisë si pasojë e politikës shoviniste e demonike maqedonase, duke
Rrëfimi i Sherife Zeqirit: Ma kalbën trupin e po na lënë pa bukë Sherife Zeqiri është 80-vjeçe dhë shtë një anëtaret e familjes shqiptare që ka rënë pre e dhunës së maqedonasve në këtë
Maqedonia si në 2001-shin, bombë në familjen Zeqiri në Radishan Një bombë është hedhur sot në familjen Zeqiri në Radishan të Shkupit. Kjo familje ka qenë ditët e fundit në qendër të
Dafina Zeqiri serioze, poston fotot në Instagram (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka publikuar disa foto të Instagram, ku tregon look-un e saj në një mbrëmje që kishte marrë pjesë në Prish