999 rezultate për

zene

"Shporru sharlatan, ke ardhur me Benz këtu", qytetarët përzënë Kujtim Gjuzin nga Teatri Kombëtar (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi është përzënë nga disa qytetarët pasi ka shkuar t’i bashkohet protestës që po zhvillohet te Teatri
Serbët në panik, i frikësohen futbollistit shqiptar se mund ta bëjë shqiponjën kundër Crvena Zvezdës Festimi i golave me shqiponjë vazhdon të mbetet një ankth për serbët. Tronditja që ata morën në Kampionatit Botëror 2
Flasin ekspertët: Çfarë do të thotë kur sheh veten në ëndërr shtatzënë Me siguri të gjithave ju ka ndodhur që të paktën një herë të shihni në ëndërr sikur jeni shtatzënë apo të keni sjellë në
Shtatzanë për herë të parë? Reagon Elia Zaharia për barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Elia Zaharia Zogu u bë ca kohë që nuk përflitej se është shtatzënën por një foto ku dukej më e fryrë se zakonisht tek pj
Nuk është grabitja, një lidhje intime solli tragjedinë me dy viktima në Korçë Ngjarja e rëndë me dy viktima në Korçë duket se nuk ka patur shkak grabitjen, por një lidhje të dyshuar jashtëmartesore.
Zbulohet motivi, vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan Korçë-Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nakodhe kunati i tij
6-muajshe shtatzënë vret vjehrrën me thikë dhe pirun (FOTO LAJM) Një grua shtatzënë u arrestua nga policia për vrasjen e vjehrrës së saj me pirun, teksa po shërbente drekën. Kur i shoqi
U kapën me 2 kg heroinë, arrestohet shqiptari dhe gruaja shtatzënë në Itali Një shqiptar dhe gruaja e tij shtatzënë u arrestuan ditën e sotme nga policia italiane pasi u kapën me 2 kilogramë heroi
Një burrë dhe një grua shtatzënë theren në Londër Policia angleze ka njoftuar se një burrë dhe një grua që ishte në muajin e tetë të shtatzënisë janë therur për vdekje në
"Presidenti është sëmurë rëndë, do vdesë shumë shpejt" Në mungesë të garës elektorale, ndërsa zgjedhjet lokale po zhvillohet kryesisht me një kandidat, Azbi Kasaj është kthyer
Alba Hoxha flet për herë të parë mbi shtatëzaninë (FOTO LAJM) Alba Hoxha është një nga balerinat më të njohura në Shqipëri, kjo edhe për faktin pasi është vajza e motit në Tv Klan.
Operohet me sukses Arbër Zeneli, ka dy fjalë për fansat që e mbështetën Mesfushori Arbër Zeneli ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës. Ai ishte lënduar në ndeshjen kundër Malit të
Fejohet Arbër Zeneli Arbër Zeneli i ka dhënë fund beqarisë duke i propozuar të dashurës, e cila ka thënë "po". Përmes një postimi në rrjet
Miriam Cani sërish shtatzënë, ky është momenti kur Albani jep lajmin e gëzueshëm (VIDEO) Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një prej ccifteve më të dashur të shoëbizit shqiptar. Ata jpo vetëm se janë të suks
Marina dhe Getoari së shpejti prindër? Eshtë përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë. Por gjithçka mbeti në n
Marina shtatzënë? Plasin urimet në rrjet pas fotos dyshuese (FOTO LAJM) Marina dhe Getoari kanë zgjedhur ta nisin verën me disa ditë pushimi në qytetin- simbol të motit të vranët: Londra. Ç
Rama drejt Pogradecit, Balliu e Salianji i zënë “pritë” me domate (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në orën 16:30 ka mbyllur takimin elektoral në Pustec ku prezantoi kandidatin minoritar për bashkin
Bullgari-Kosovë, "dardanët" me dy ndryshime: Formacionet zyrtare anë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bullgarisë dhe Kosovës. Bullgaria e pret sonte Kosovën në stadiumin
Dalin pamjet kur ikona Marilyn Monroe ishte shtatzënë në vitin 1960 (VIDEO) Marilyn Monroe është padyshim ikona më e madhe e bukurisë në të gjitha kohërat, transmeton Indeksonline. Një fotograf
PËRGJIMI 1/ Astrit Avdylaj i telefonon Dakos: Të ka zënë gjumi mbrëmë? "Të du fort vllai jot" (VIDEO) Gazetari Piter Tide, i gazetës gjermane Bild, ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdyllajt, pjestarit të grupit të Shij