999 rezultate për

zbulon

Kini kujdes! OBSH zbulon 3 fakte të reja për COVID-19 dhe duhen lexuar OBSH ka bërë me dije disa fakte të reja për COVID-19, pas lajmeve të shumta nga mediat e huaja. Një prej tyre thekson
L'Equipe zbulon të ardhmen e Neymar-Mbappe Neymar Junior është përfolur shumë për një rikthim të mundshëm të Barcelona, njësoj si Kylian Mbappe, i cili ndryshe nga
Rezarta zbulon si rrallëherë detaje nga dashuria me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i përdor rrjetet sociale gjithmonë për çështjet e punës dhe biznesit, por duket se karantina ka "ndërhyr
"Dua të lidhem virtualisht", Enca zbulon publikisht kriteret e të dashurit ideal nga karantina (VIDEO) Këngëtarja e dashur për publikun, Enca, ishte në një lidhje live me emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ku tregoi si
Me bikini dhe joshëse, Luana Vjollca zbulon ku do dëshironte të karantinohej (FOTO LAJM) Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dash
Robinho zbulon përplasjen Ibrahimovic-Gattuso Është një fakt i njohur brenda futbollit që Zlatan Ibrahimovic i do artet e tij marciale dhe në të kaluarën i ka praktik
"Rrezikon jetën çdo ditë", spikerja shqiptare zbulon sakrificën e babit doktor (FOTO LAJM) Njerëzit në të gjithë botën po kalojnë ditë të vështira dhe janë izoluar në shtëpitë e tyre për shkak të koronavirusit i
Karantina u prish përvjetorin, Genci zbulon planet e "dështuara" me Eni Koçin (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj festojnë përvjetorin e tyre të dashurisë. Ata po shijojnë prej vitesh roma
19 ditë në izolim, mbrojtësi i Kombëtares zbulon 5 aktoret pornografke të preferuara Në këto ditë të vështira karantinimi, klubi letonez i Rigës, iu ka kërkuar futbollistëve që të zgjedhin 5 gjërat e tyre
Duke e tundur mbi tavolinë, Morena zbulon si e priti 27-vjetorin (VIDEO) Morena Taraku ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të në formën më të mirë të mundshme. Këngëtarja ka publikuar së fundmi
Mbërrin në Kosovë testi amerikan që zbulon koronavirusin brenda pak minutave Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë miratuar disa teste për COVID-19, në mesin tyre kemi edhe testin e shpejtë (rapid t
Kampionat në qershor dhe ndeshje teke në Kupë, FSHF zbulon planin Koronavirusi ka pezulluar gjithçka momentalisht, teksa futbolli ende nuk dihet se kur do të rinisë duke parë se situata
Scolari zbulon se Drogba dhe Anelka e shkarkuan nga Chelsea Luiz Felipe Scolari ka zbuluar se prishja e marrëdhënieve me Didier Drogba dhe Nicolas Anelka çuan në shkarkimin e tij s
Federata Holandeze e Futbollit zbulon afatin e UEFA-s: Kampionatet duhet të mbyllen deri më datën 3 gusht Federata Holandeze e Futbollit ka njoftuar këtë të mërkurë se UEFA ka urdhëruar që të gjitha kampionatet vendase duhet
Dybala zbulon vështirësinë e përballjes me koronavirusin Paulo Dybala ka zbuluar detaje nga përballja e tij me koronavirusin. Ylli i Juventusit ka thënë se ka kaluar në ditë të
Karantina i ka prishur linjat, Tayna zbulon me këtë foto sa kilogram ka shtuar (FOTO LAJM) Qëndrimi në të njëjtin vend për shumë kohë i ka bërë të gjithë jo vetëm të kalojnë kohën maksimale me më të dashurit e t
E quan luftë e mortje, Rama zbulon nëse e ka bërë apo jo testin e koronavirusit Kryeministri Edi Rama në një intervistë për emisionin “Provakacia” të Mustafa Nanos, u pyet nga ky i fundit nëse ka bërë
Mbani shënime! Shkencëtarja shqiptare zbulon 14 pikat që do t'a mbajnë larg COVID-19 nga familja juaj Koronavirusi i ri, COVID-19, ka shkaktuar 809,260 të prekur në të gjithë botën dhe 39,563 viktima. Shkencëtarja shqip
Nuk do marr pjesë në Eurovizion, menaxheri zbulon si e priti lajmin Arilena Ara (FOTO LAJM) Koronavirusi u bë shkak që të anulloheshin shumë aktivitete nëpër botë dhe një ndër to ishte edhe festivali europian “Eu
Mourinho zbulon formacionin me 11 lojtarët më të mirët që i ka stërvitur (FOTO LAJM) Ndërkohë që futbolli dhe çdo sport tjetër në botë është ndalur për shkak të përhapjes me shpejtësi të virusit vdekjeprur