999 rezultate për

zbulon

Karantina i ka prishur linjat, Tayna zbulon me këtë foto sa kilogram ka shtuar (FOTO LAJM) Qëndrimi në të njëjtin vend për shumë kohë i ka bërë të gjithë jo vetëm të kalojnë kohën maksimale me më të dashurit e t
E quan luftë e mortje, Rama zbulon nëse e ka bërë apo jo testin e koronavirusit Kryeministri Edi Rama në një intervistë për emisionin “Provakacia” të Mustafa Nanos, u pyet nga ky i fundit nëse ka bërë
Mbani shënime! Shkencëtarja shqiptare zbulon 14 pikat që do t'a mbajnë larg COVID-19 nga familja juaj Koronavirusi i ri, COVID-19, ka shkaktuar 809,260 të prekur në të gjithë botën dhe 39,563 viktima. Shkencëtarja shqip
Nuk do marr pjesë në Eurovizion, menaxheri zbulon si e priti lajmin Arilena Ara (FOTO LAJM) Koronavirusi u bë shkak që të anulloheshin shumë aktivitete nëpër botë dhe një ndër to ishte edhe festivali europian “Eu
Mourinho zbulon formacionin me 11 lojtarët më të mirët që i ka stërvitur (FOTO LAJM) Ndërkohë që futbolli dhe çdo sport tjetër në botë është ndalur për shkak të përhapjes me shpejtësi të virusit vdekjeprur
Super trup edhe në izolim, Nora Istrefi zbulon dietën (VIDEO) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka qenë të dielën në një lidhje Skype në programin "E diell". Ajo ka treguar si kanë sh
Partnerja e Ruganit zbulon momentet e para kur mësoi se ishte infektuar me koronavirus Michela Persico dhe Daniele Rugani rezultuan pozitivë me koronavirus. E fejuara dhe mbrojtësi i Juventusit po përballen
Super modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin dhe Realin e Madridit (FOTO LAJM) Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft "të nxehta" që poston rregullisht, k
Instagrami i bëri "gropën", Demi Lovato zbulon padashje të dashurin në një video live (VIDEO) People punon fort, por njerëzit në Instagram punojnë më fort. Prej pak kohësh, Demi Lovato përflitet se është në një rom
"Çdo herë që përfundonte birrën, një supermodele i sillte një tjetër", Krauç zbulon takimin me Ronaldon Ish-lojtari i Anglisë dhe i Liverpulit, Piter Krauç, ka zbuluar disa detaje interesante nga e kaluara e tij.Ai ka tregua
Zbuloni vlerat çudibërëse të 1 luge vaj ulliri në mëngjes esëll Një lugë Vaj Ulliri çdo mëngjes zgjon shëndetin në organizëm, i dhuron trupit energji ndërsa forcon imunitetin dhe sigur
Vajzë apo djalë? Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës së saj të parë (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar në finalen e spektaklit "Top Talent" në ekranin e "Top Channel" gjininë e
Mike Tyson zbulon publikisht prapësitë e tij: Kam shkuar me mamatë dhe motrat e shokëve Të gjithë e mbajnë mend Mike Tyson, edhe pse amerikani ka vite që është tërhequr nga sporti i boksit. Ish-kampioni i pes
Të gjithë në shtëpi, Michelle zbulon si i kalon familja Obama ditët e karantinës (VIDEO) Netflix, video-konferenca dhe mësime online! Kështu i kalon ditët e karantinimit familja Obama. Gjatë një lidhjeje telef
Horoskopi i të premtes, zbuloni surprizat dhe të papriturat për shenjën tuaj Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft sensuale sot. Do ndiheni akoma edhe me mire pranë atij qe dashuroni.
KORONAVIRUSI/ Mjeku Pipero zbulon kur do të kthehet në Shqipëri normaliteti Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka deklaruar se numri i personave të infektuar me koronavirus mendohet të ulet nga jav
Neville zbulon pendimin më të madh: Injorova këshillën e Ferguson Legjenda e Manchester United, Gary Nevilla ka pranuar se ka injoruar këshillën e trajnerit, Sir Alex Ferguson gjatë kohë
Po vijnë nga Turqia, Rama zbulon flotën e ambulancave që do "luftojnë" COVID-19 (FOTO LAJM) Shqipëria është një ndër të vendet e prekura nga koronavirusi i ri, COVID-19. Ditën e sotme në vend u regjistruan 174 të
Zbuloni 3 shenjat më dembele të horoskopit, a jeni edhe ju? Të jesh dembel me raste nuk ka ndonjë problem, madje shpesh herë ne zgjedhim ta kalojmë fundjavën thjesht duke ndenjur d
Zbuloni 6 sekretet si të flini më shpejt dhe të bëni gjumë të rehatshëm Gjumi është një proces i rëndësishëm për shëndetin dhe ndikon në produktivitetin e përditshmërisë tonë. Një gjumë i keq