E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

zakonshme

Rama: Nesër, Lezha në gjendje të jashtëzakonshme nga tërmeti Qeveria do të përfshijë nesër edhe Lezhën në perimetrin e statusit të veçantë të Gjendjes së Jashtëzakonshme nga Emergje
Dëmet e tërmetit, lezhjanët kërkojnë të shpallet gjendja e jashtëzakonshme Durrësi dhe Thumana kanë pasur dëmet më të mëdha në njerëz dhe ndërtesa, por kjo nuk do të thotë se qytetet e tjera kanë
Ka shpresë, disa histori të jashtëzakonshme mbijetese pas tërmeteve Majin e vitit 2013 një grua u nxor nga rrënojat e një fabrike në Bangladesh, ku kishte qëndruar për 17 ditë. Punëtorët e
E jashtëzakonshme! Shqiptarët në burgjet greke po mbledhin ndihma për të prekurit nga tërmeti Tërmeti i fuqishëm në Shqiëpri rënë ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit ka mbledhur shqiptarët anë e mbanë botës
Basha: Gjendja e jashtëzakonshme të mos mbetet në letër Kreu i Partisë Demokratike ka qënë i pranishëm ditën e sotme pranë banorëve. Basha shprehu ngushëllimet për familjen Çup
Rama mbledh qeverinë, sot shpallet gjendja e jashtëzakonshme Tërmeti i fuqishëm që goditi vendin ditën e djeshme ka shkaktuar pasoja të rënda dhe një numër të lartë viktimave e të p
Rama mbledh Qeverinë në orën 07:00, a do të shpallet gjendja e jashtëzakonshme? Rama ka vendosur që nesër në orën 07:00 në mëngjes të mbledh Qeverinë, ku fokusi do të jetë situata me tërmetin. Sipa
A do t'a shpallë gjendjen e jashtëzakonshme? Edi Rama refuzon të përgjigjet Tërmeti në Durrës ka shkarkuar deri më tani 18 viktima e më shumë se 600 të lënduar ndërkohë që kërkimet vazhdojnë nën r
Meta konferencë e jashtëzakonshme Presidenti Ilir Meta ka njoftuar konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Kjo dalje, vjen menjëherë pas takimit me B
Meta: Kallëzoj penalisht kreun e KED, Ardian Dvorani Konferenca e jashtëzakonshme e paralajmëruar për ditën e sotme pritej të sqaronte shumë nga debatet e këtyre ditëve në l
Përmbytjet në Venecia, kryebashkiaku njofton gjendjen e jashtëzakonshme Kryebashkiaku i Venecias Luixhi Brunjaro, ka njoftuar në Tëitter gjëndjen e jashtëzakonshme të qytetit për shkak të përm
Paralajmëroi shpërndarjen e Kuvendit, Meta njofton konferencë të jashtëzakonshme për shtyp Presidenti i Republikës kaparalajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp në orën 14:00 të ditës së sotme. Njo
Sot seancë e jshtëzakonshme, a do rrëzohet dekreti i Metës Emri i Arta Vorpsit shkaktoi debate të forta mes KED-së dhe Presidencës, dy institucione këto, të cilat akuzojnë fort nj
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
Kuvendi njofton seancë të jashtëzakonshme Pas zhvillimeve të fundit nga ana e Presidencës, kur kreu i Shtetit, Ilir Meta ka dekretuar si anetaren e dytë të Gjykat
Kjo foto në pamje të parë të duket e zakonshme, por historia e saj është shumë prekëse Vogëlushët që shihni në foto janë Christian dhe Connor dhe janë vetëm 8 vjeç. Gjithashtu në foto shihen që dy vogëlus
Harmoni në Kombëtare, Hysaj fton lojtarët dhe stafin për darkë Kombëtarja shqiptare e futbollit ka kaluar një natë ndryshe në grumbullimin e saj në Durrës. Trajneri Reja anuloi stë
Ushqimet e zakonshme që ju shkaktojnë probleme me veshka Veshkat luajnë rol shumë të rëndësishëm në trup – ato janë përgjegjëse për largimin e mbetjeve përmes urinës, për prodhi
Kanceri i lëkurës, 3 format më të zakonshme të shfaqjes Ka 3 lloje kryesore të kancerit në lëkurë, të cilat prekin pjesën më të madhe të njerëzve: 1- Tumori kanceroz në qeli
Mund të jetë kapiteni i ardhshëm, ky është fjalimi i Ozil pas ndeshjes me Liverpoolin Arsenali mbrëmë u mposht nga Liverpooli në ndeshjen e Carbao Cup pas penalltive. Edhe pse shënuan 5 gola në lojë dhe