E FUNDIT/ Shqipëria po fiton ndaj koronavirusit, bie numri i të prekurve
999 rezultate për

zaevi

Mediat greke komentojnë intervistën e Zaevit Onlajn edicionet e mediave greke në tekstin e marrë nga agjencia greke e lajmeve për intervistën e kryeministrit të Maqe
Të mërkurën Zaevin e kapin drithërimat Grupi parlamentar i VMRO-DPMNE-së ka dorëzuar mocionin për votë mosbesimin e Qeverisë. Kryetari i parlamentit Talat Xhaf
Javën e ardhshme tentohet rrëzimi i Zaevit Ligjvënësi pret dokumentin për mocionin e VMRO-DPMNE-së për mosbesimin e Qeverisë ta pranojnë ditën e diel.Nga ana tjetë
Gruevski publikon këngën e re të Zaevit Ish-kryeministiri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka bërë një status në rrjetin social facebook, ku akuzon kryeministrin
Takimet për emrin, Dimitrov e nis me Zaevin Ministri i punëve të jashtme Nikolla Dimitrov sot ka mbajtur takim pune me kryeministrin Zoran Zaev dhe ata janë në komu
Zbulohet një parti që i bashkohet qeverisë, Zaevi: E kemi të kryer Kryeministri Zoran Zaev ka njoftuar se po bisedohet me Partine Demokratike Turke (PDT) për zgjerimin e koalicionit qever
Rasti "Mitmarrja", dëshmon biznesmeni kundër Zaevit Biznesmeni Ivan Nikollov Saçevaliev, i cili e ka denoncuar Zoran Zaevin për mitmarrje konfirmoi se ish-kryetari i Strumi
Zbulohen kërcënuesit e Zaevit Nga MPB theksojnë se tashmë është zbuluar personi që ka kërcënuar kryeministrin Zaev dhe ka cenuar jetën e tij përmes Fa
Ali Ahmeti me plan B për rrëzimin e Zoran Zaevit Partnerët e koalicionit qeverisë së Maqedonisë, BDI dhe LSDM janë pajtuar për miratimin e Ligjin që avancon gjuhën shqip
Taravari merret me Zaevin në kongresin e ASH-së Aleanca për Shqiptarët sot mban Kongresin e parë partiak në Tetovë ku kreu i kësaj partie, Ziadin Sela është i vetmi kan
Këto janë kushtet e Menduh Thaçit drejtuar Zaevit Nga burime partiake të strukturave të larta brenda PDSH-së, mësohet se bisedimet mes dy partive kanë filluar intenzivish
Karaxhoski e Vangellovski, jashtë listës së Zaevit Ditën e sotme, nga Qeveria tentuan të kuptojnë pse u penduan për idenë që në Këshillin e ri për reforma në gjyqësor të u
Këshilli Gjyqësor mbetet jashtë listës së Zaevit Këshilli Gjyqësor në krye me Zoran Karaxhovskin nuk do të jetë pjesë e ekipit të kryeministrit Zoran Zaev, që do t’i ndj
"Ryshfeti", pranohet si dëshmi video ku pretendohet se Zaevi kërkon para Gjykatësi në lëndën "Ryshfeti", Darko Todorovski ka vendosur që në seancën e sotme të pranojë si dëshmi video materialin
Dogjën fotografinë e Zaevit, reagon partia në pushtet Partia maqedonase në pushtet LSDM, ka reaguar për djegien e fotografisë nga disa protestues në Sidney të Australisë. Nga
Pas takimit me Ahmetin, Mickoski takon Zaevin Kryeministri Zoran Zaev sot do të takohet me kreun e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Takimi do të zhvillohet në am
Protestuesit në Australi djegin fotgrafinë e Zaevit (VIDEO) Protestues maqedonas kanë djegur fotografinë e kryeministrit Zoran Zaev në protestën që u mbajt gjatë orëve të fundit në
Çështja e emrit, ish shefja e diplomacisë greke lavdëron Zaevin Ish shefja e diplomacisë greke Dora Bakojani sa i përket përpjekjeve për zgjidhjen e cështjes së emrit është shprehur se
Gashi në takim me Zaevin: Në mars bisedime për pjesëmarrje në qeveri Kryetari i Lëvizjes Besa i zgjedhur nga delegatët dhe përkrahësit e Shkupit, Afrim Gashi, sot ka realizuar takim me krye
Bajram lavdëron Zaevin: Je i vetmi kryeministër që mu përgjigje në tre pyetje Deputeti Amdi Bajram në seancën parlamentare për pyetje deputetësh e ka lavdëruar kryeministrin Zoran Zaev, i cili iu pë