999 rezultate për

ymeri

Kukësi zgjohet shpejt, gjen golin e parë (VIDEO) Kukësi dhe Tirana po përballen në “Zeqir Ymeri” për ndeshjen e dytë me eleminim, të vlefshme për Kupën e Shqipërisë. Nde
Borëpastrueset i kthejnë gjelbërimin dhe e bëjnë gati Zeqir Ymerin (FOTO LAJM) Bora e Kukësit mbushi gjithë sipërfaqjen e stadiumit “Zeqir Ymeri”. Në mëngjes situata dukej e rënduar, por borëpastr
Flamurtari udhëton në Kukës për të thyer tabunë E vërteta e hidhur për Flamurtarin, i cili në pesë vitet e fudit kundër Kukësit në stadiumin “Zeqir Ymeri” nuk ka marrë
Egjipti nuk e ka tërhequr njohjen e Kosovës Zëvendëskryeministri, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka raportuar para Komisionit për Punë të
Letra lamtumirëse e Aymeric Laportes (FOTO LAJM) Aymeric Laporte edhe zyrtarisht është futbollist i ri i skuadrës angleze, Manchster City. Manchester City ka transfer
Zyrtare: Manchester City ka arritur blerjen e mbrojtësit fracez të Bilbaos ​Mancehster City ka transferuar qendërmbrojtësin francez të Athletic Bilbaos, Aymeric Laporte. Skuadra angleze
Hyseni zbulon marrëveshjen sekret Konjufca-Ymeri Zgjim Hyseni, ish anëtar i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se është larguar nga VV-ja, për shkak se brenda 15
Visar ymeri nuk e përjashton mundësinë e krijimit të një partie të re Ish-kryetari i VV, Visar Ymeri nuk e ka përjashtuar mundësinë e krijimit të një partie të re. Ymeri këtë muaj u dorëhoq
Ymeri: Dhashë dorëheqje, sepse Kurti është bërë njeriu i vetëm në Vetëvendosje Ish-kryetari i Vetëvendosjes Visar Ymeri, ka kritikuar qasjen e përdorur nga kryetari i zgjedhur i këtij subjekti Albin
Visar Ymeri tregon pikënisjen e sherrit në Vetëvendosje Visar Ymeri ka thënë se problemet në Vetëvendosje kanë nisur nga tetori i vitit të kaluar. Ai ka thënë se që nga ajo koh
Visar Ymeri kërkon dorëheqjen e Kurtit nga kandidatura kreut të VV Ish-kryetari i VV’së Visar Ymeri ka kërkuar që Albin Kurti të heq dorë nga kandidatura për të parin e VV’së. Duke fol
Visar Ymeri: Nuk ka ndryshim të qëndrimeve Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Visar Ymeri, ka theksuar se nuk ka parë ndonjë vullnet që të reflektohet mbi prob
Kurti: E falenderoj Ymerin, nuk heqim dorë nga bashkimi kombëtar Kandidati për kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po shpalos platformën e tij para anëtarëve të partisë. Ai
Dorëhiqet edhe Topalli, thotë se Visar Ymerit i bënë puç Deputeti Faton Topalli ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat brenda Lëvizjes Vetëvendosje. Ai në letrën e dërguar tek
Pas fejesës Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri arratisen me pushime romantike (FOTO LAJM) Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri janë një nga ciftet më të diskutuara ditët e fundit në media. Pas vënies së unazave
Dardani nuk gjen fjalë për të kritikuar Kurtin dhe shpërndan postimin e rëndë të Ymerit Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj ndan të njëjtin mendim për Albin Kurtin, sikurse ish-kryetari i partisë, Visar
Ymeri godet rëndë Albinin: E takova dy herë por u injorova Ish-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri ka folur sot për problemet brenda në parti, dorëheqjet e njëpasnjëshme të ditë
Ymeri reagon pas dënimit me burg të Albin Kurtit Gjykata Themelore në Prishtinë i ka shpallur fajtorë katër deputetët e Vetëvendosjes me më shumë se nga 1 vit. Ndaj
Noli Nushi: Visar Ymeri ishte kryetar shembullor Koordinatori i Sekretariateve të Vetëvendosjes, Nol Nushi, ka lavdëruar Visar Ymerin i cili dha sot dorëheqje nga kreu i
Letra e plotë e lamtumirës e Visar Ymerit s'i kryetar Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Visar Ymeri, ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat në Vetëvendosje, nga pozita e k