999 rezultate për

ymeri

Visar Ymeri kuzhinier në Londër, rrëfen specialitetin e tij Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka rrëfyer një anë tjetër të personalitetit të tij. Ymeri ka treg
Tension në Zeqir Ymeri, lojtarët e Laçit largohen nga stadiumi me skafandër (VIDEO) Fundi i ndeshjes rezervoi pamje aspak të këndshme në stadiumin “Zeqir Ymeri”. Lojtarët e Laçit pretenduan për një 11-met
Laçi i drejtohet finales së Kupës me një barazim në Zeqir Ymeri Laçi barazon 1-1 me Kukësin dhe pret biletën për në finale. Reginaldo, i kthyer në çështje në ditët e fundit, realizoi n
Ymeri: Shumë shpejt do të dalim me parti të re politike Grupi i Deputetëve të Pavarur (GDP), pritet që së shpejti të dalin me subjekt të ri politik. Në emisionin “Debat Plus
Ymeri denoncon në polici burrin e Albulena Haxhiut Ish-kryetari i VV-së, Visar Ymeri ka denoncuar për kanosje, në polici, bashkëshortin e deputetes Albulena Haxhiu, Alban
Ymeri heq dorë përfundimisht nga kjo punë Ish-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri tanimë duket se ka ndarë përfundimisht rrugët me këtë parti. Pas dorëheqjes
Ymeri paralajmëron partinë e re, në bisedime me Shpend Ahmetin Dy emrat që i sollën Vetëvendosjes dy komuna, atë të Prishtinës dy herë dhe Kamenicës, dolën nga partia në kohën e valës
Këta deputetë braktisin sallën e kuvendit Deputetët e krahut të Visar Ymerit kanë dal nga seanca e Kuvendit të Kosovës, ku po zhvillohet debati për demarkacionin
Ymeri: Ja pse nuk duhet hetim ndërkombëtar për Deharin Deputeti i Kuvendit, Visar Ymeri në fjalën e tij gjatë seancës që po mbahet në interpelancën për, Ramush Haradinaj për r
Ymeri shfqet me mjekër në kuvend Visar Ymeri, tash i larguar nga Lëvizja Vetëvendosjes, ka ndryshuar pamjen, nga ajo që jemi mësuar zakonisht ta shohim.
Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri pas fejesës ja mbathin për në Disneyland (FOTO LAJM) Fejesa e Jon Gjebresë dhe Merlin Haxhiymerit ishte një nga lajmet me të diskutuara në media. Pas fejesës çifti u nis
Stilisti i njohur injoron dhuratën e balerinës shqiptare: Nuk më pëlqen fare! (FOTO LAJM) Mes stilistit të njohur Ardi Asllani dhe balerinës Isida Mollaymeri ka një miqësi të gjatë që shprehet shpeshherë edhe n
Ymeri pyet Veselin pse u sikletos Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri e ka quajtur të papranueshme dhe të patolerueshme ndaljen e fjalimit të ko
Zhbllokohet supersfida në "Zeqir Ymeri" (VIDEO) Në stadiumin “Zeqir Ymeri” po luhet kryendeshja e javës së 22-të mes kampionëve aktual të Kukësit dhe kryesuesve në fuqi
Bora mbulon stadiumin, Kukësi njofton se çdo ndodhë me supersfidën kundër Skënderbeut Supersfida e kësaj jave starton në orën 14:00 ku në stadiumin “Zeqir Ymeri” do të luhet përballja mes Kukësit dhe Skënde
Kukësi mendon ti japë lamtumirën stadiumit "Zeqir Ymeri" Dëmtimet e shumta, si dhe rezultat negative të marra brenda në shtëpi kanë bërë që drejtuesit e Kukësit të mendojnë shte
Merlin Haxhiymeri i bën dedikim emocionues Jon Gjebreas (FOTO LAJM) Fejesa e Jon Gjebreas me bukuroshen Merlin Haxhiymeri u përfol shumë nëpër media. Pas fejese çifti u nis për të bashkëje
Edhe të pakënaqurit e Vetëvendosjes kundër demarkacionit Edhe të pakënaqurit në Lëvizjen Vetëvendosje do të votojnë kundër ratifikimit të Demarkacionit me Malin e Zi. Kjo shihet
Merlin Haxhiymeri zbulon si e thërret me përkëdheli Jon Gjebrean (FOTO LAJM) Jon Gjebrea, djali i një nga personazheve më të dashur të ekranit, Ardit Gjebrea, përpara pak ditësh shpalli fejesën me
Ymeri: Marrëveshja për demarkacionin ende është e paqartë Deputeti i VV’së, Visar Ymeri tha se me aneks marrëveshjen e Kosovës me Malin e Zi gjërat do të mbesin ende mjegull, duk