999 rezultate për

ylli

I biri e dërgon në gjyq, Samuel Eto'o nuk i paguan detyrimet si prind Samuel Eto do të përballet me njërin prej fëmijëve të tij në gjyq. Ish-ylli i futbollit botëror është denoncuar nga i bi
Ylli i Atalantës kërcënon Juventusin: Këtë sezon jemi edhe ne për titull Atalanta mbylli një sezon të shkëlqyer teksa përveç vendit të tretë në kampionat, ia doli të shkonte edhe në çerekfinale
Martohet ylli i Juves (FOTO LAJM) Ky mund të quhet një vit i mbarë për Juventusin, sa i përket martesave. Pas njoftimit për dasmën e yllit të skuadrës,
Tonali tregon arsyen pse i mbylli derën Interit sapo u interesua Milani Ditën e sotme Sandro Tonali u prezantua tek Milani. Ish-futbollisti i Brescias tregon prapaskenat e merkatos dhe flet
"Jam i lumtur që e refuzova Real Madridin", befason ylli francez Ylli i Francës, Eduaro Camavinga, thekson se ai ndihet i lumtur që ka refuzuar ofertën për t’iu bashkuar Real Madridit,
I vuri zjarrin pyllit për interesat e veta, kapet autori Policia e Tiranës ka arrestuar një 57 vjeçar si autor i dyshuar i zjarrvënies në fshatin Prush të Vaqarrit. Pas njoft
Bllokimi i Superiores, Rama cakton njeriun e sportit për të zgjidhur ngërçin e fillimit të kampionatit Superioria është shtyrë zyrtarisht me klubet që nuk janë dakort që kampionati të rinisë. Në lidhje me këtë ngërç Edi
Oferta nga Turqia për yllin e Kukësit, kaq mund të përfitojnë veriorët Ofertë nga Turqia për Eduart Rrocën. "Panorama Sport" raporton se në drejtim të Kukësit ka ardhur një ofertë prej 130 mi
Barcelona arrin marrëveshjen me yllin e Lyoni-t Barcelona ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Olympique Lyon, Memphis Depay. Memphis Depay ka arritur marrëveshje m
Leeds nuk ndalet në merkato, interesohet për yllin e PSG-së Leeds United thuhet se po kërkon të nënshkruajë me yllin e PSG Julian Draxler këtë verë. Leeds janë rikthyer në Premi
Koeman dëshiron shërbimet e yllit të Lyon, sakrifikohet Umtiti Barcelona po përpiqet me të gjitha mjetet që Samuel Umtiti të përfshihet në operacionin që do ta çonte Memphis Depay-n n
Mbi 200 mln paund të shpenzuara këtë merkato, Chelsea zyrtarizon dhe yllin e Bundesligës (FOTO LAJM) Chelsea për pak orë do të zyrtarizojë Kai Havertz, sulmuesin e blerë nga Bayern Leverkusen. Ai është larguar sot nga
Pas golit në finalen e Championsit, ylli i Bayren kapet në momente intime me partneren (FOTO LAJM) Kingsley Coman u quajt pa asnjë dyshim, heroi i ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve, ku shënoi golin e fitores në kët
Nuk ndalet United, pas Van de Beek tenton yllin e Real Madridit Sergio Reguilon vazhdon ta ketë të ardhmen e tij jashtë Real Madridit. Me vendim personal të Zinedine Zidanes, i cili
Ylli i Napolit zbarkon në Angli, gati vizitat mjekësore Mesfushori i Napolit, Alan, ka zbarkuar në Liverpool me një avion privat për të kompletuar kalimin tek Evertoni. Tekn
ZYRTARE/ Manchester United transferon yllin e Ajax-it Pas shumë thashethemeve për yllin Holandez të Ajax, Dony Van de Bekk, gjigandët anglez të United kanë zyrtarizuar pak m
Pas Pedros, Roma tenton të transferojë yllin e Man.United Mesfushori i Manchester United, Fred, karrierën mund ta vazhdojë në Serie A. Calciomercato raporton se mesfushori bra
Koeman përgatit transferimin e radhës, gati ylli i Liverpool Georginio Wijnaldum ka shumë mundësi të jetë transferimi i radhës i Barcelonës. Mundo Deportivo të premten e kaluar k
Pas Tonalit dhe Diaz, Milani rrëmben dhe yllin e Serie A Skuadra e Milan është duke zhvilluar një merkato mjaft interesante. Pas transferimit të Brahim Diazit dhe Tonalit si
Arrihet akordi, ylli i Realit transferohet te Milani Milani vazhdon të jetë shumë aktiv në merkato. Pasi siguroi një talent si Tonali dhe një ekspert si Ibrahimovic, i cili