999 rezultate për

xhihanin

Vrasja në Gjirokastër, çfarë zbuluan kamerat e sigurisë Gjykata e Gjirokastrës ka lënë në burg të akuzuarin për vrasje Paris Xhihanin pasi nga provat materiale të grumbulluara
E humbët Xhihanin në Kosovë, aktorja e famshme turke ndodhet në Ksamil (FOTO LAJM) Aktorët turk kanë vjedhur zemrat e ccdo shqiptari falë serialeve të njëpasjnjëshme të publikuara në vendin tonë. Afek
Kaja mëson se Arzu do martohet me Xhihanin, ja ç’do ndodhë nesër Xhihan i shkon Arzus para shtëpisë së re dhe i thotë se kur të martohen do jetojnë në një shtëpi. Arzu nuk pranon dhe i
Ditë e zezë për ''Xhihanin'' (FOTO LAJM) Aktori turk, Erkan Petekaja, për publikun shqiptar është bërë i njohur nga rolet e tij në telenovelat turke. Si “Xhi
Zhvishet “Gylseren” (FOTO LAJM) Largimi i aktores Nurgul Yesilcay nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), i zhgënjeu në masë të madhe fansat e