999 rezultate për

xhelal

Humbja spektakolare e PD-së, Xhelal Mziu zbulon fajtorin Në KZAZ 47 kanë mbetur pa u numëruar vetëm 2 kuti ndërkohë Xhelal Mziu, kryebashkiaku i kësaj zone, ka shpallur fitore
Bashës i ngel vetëm Kamza dhe Xhelali Bashkia e Kamzës ështën një ndër bastionet e PD e cila nuk e ka tradhëtuar Bashën dhe Partinë Demokratike as në këto zg
Rënia drastike e PD-së, Xhelal Mziu: Zgjedhjet janë vjedhur! Kryetari i Bashkisë Kamëz Xhelal Mziu ka reaguar në lidhje me rezultatet e dobëta të PD në zgjedhjet që u mbajtën dje.
Dhunë ndaj PS, reagon Xhelal Mziu: Fake News Shtabi elektoral i kandidatit të PD-së dhe kryetari i Bashkisë Kamëz njëkohësisht dhe si kreu i degës së PD-së, kanë rea
“Çmendet” Xhelal Mziu, rreh simpatizantin e PS-së Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu mësohet se ka dhunuar një qytetar në zonën e Bathores. Burime pranë vendngjarjes
Kërcënoi banorët se do u prishte shtëpitë, policia procedon Xhelal Mziun Ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë ndaj kreut të Bashkisë Kamzës Xhelal Mziu. Mësohet se procedimi ka nisur
“Hiqni flamujt e PS-së se ju shemb shtëpinë”, ja si justifikohet Xhelal Mziu Kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu ka reaguar për videon e publikuar nga kryeministri Rama, ku ai shihet të kërcënoj
VIDEO SKANDALI/ Xhelal Mziu: I prishim shtëpinë atyre që vendosin flamurin e PS apo LSI (VIDEO) Fushata elektorale po merr ngjyrime të rrezikshem gjatë ditëve të fundit të saj. Ndërkohë që gjithandej raportohet p
Xhelal Bajrami zëvendëson Marko Zvërlevskin? Këshilli i Prokurorëve Publik nga informacione të pakonfirmuara ka pranuar propozimin e qeverisë për shkarkimin e prokur
Meta flet për herë të parë për presidentin, i “shkel syrin” Xhelal Mziut Nga zgjedhja e presidentit kanë mbetur vetëm 5 ditë dhe akoma nuk është prezantuar emri i asnjë kandidati. Sipas kus
Xhelal Mziu ka një kërkesë për Bashën: Më bëj ministër! Xhalal Mziu i ftuar dje në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus, ka shprehur dëshirën e hapur për të qënë ministër në kabi
Habit përsëri Xhelal Mziu, i vendos rrugës emrin "Donald J Trump" Qytetit të Kamzës i është shtuar edhe një rrugë e re me emrin e Donald Trump. Presidenti i SHBA-ve u shpall "qyteta
Banorët e Paskuqanit kundër ndaj Xhelal Mziut: Na është ndërprerë pensioni… Banorët e Paskuqanit ditën e sotme po zhvillojnë protestë para Bashkisë së Kamzës pasi sipas tyre u është bllokuar pensi
Ja ç’bëhej në tokë ndërsa 60 vjeçari tentonte hedhjen nga vinçi (FOTO LAJM) Teksa një njeri u ngjit tek vinçi afër Katedrales Ortodokse dhe kërcënonte se do të hidhet, njërëzit poshtë tij që po e
Xhelal Mziu i jep titullin “Qytetar Nderi” Donald Trump Bashkia e Kamzës ka vendosur që t’i japë titullin Qytetar Nderi Presidentit të zgjedhur të SHBA-ve, Donald Trump. Laj
Xhelal Mziu: Veliaj është dordolec Pas deklaratave të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili tha se “Tirana nuk e honeps dot dhunën, njerëz që zbr
Xhelal Mziu: Nuk do kërkoj dëmshpërblim pas pafajësisë Xhelal Mziu deklaron se nuk do kërkoj dëmshpërblim pas vendimit të pafajësisë të dhënë nga Gjykata e Apelit. I ftuar në
Gjykata shpall të pafajshëm Xhelal Mziun Gjykata e Apelit ka shpallur të pafajshëm kreun e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziun, bashkë me të të pafajshëm janë shpal
Të akuzuarit e VV-es nuk shkojnë në Gjykatë, dështona seanca Dështon sërish seanca ndaj anëtarëve të VV për rastin e rrokullisjes së veturave të EULEX-it. Në këtë seancë kanë qenë t
Arrestohet Xhelal Sveçla, VV: Qeveria kriminale po mundohet të shtypë rezistencën popullore Policia e Kosovës ka arrestuar sot Drejtorin e Inspeksionit të Komunës së Prishtinës, Xhelal Sveçla, cka ka sjellë edhe