999 rezultate për

xhamat

Shikoni si e katandisin hajdutët makinën e deputetit Bushati Makina e deputetit të Partisë Socialiste, Ditmir Bushati është dëmtuar gjatë mesnatës në garazhin e familjes së tij. Sip
Gjirokastër, dhunohet zyra e shoqatës së OMONIA-s Persona të paidentifikuar kanë dhunuar zyren e shoqatës OMONIA në qytetin e Gjirokastrës. Policia bën me dije se ka gjet
Fluturojnë ulët, avionët thyejnë xhamat e Gjykatës së Lartë (VIDEO) Dy pilotë brazilianë të forcave ajrore janë në telashe të mëdha pasi kanë fluturuar ulët me një shpejtësi supersonike dh
Lanin xhamat e katit të 17-të, shkëputet skela (VIDEO) Tre punonjës që po pastronin xhamat e një ndërtese në New York kanë mbetur të varur në katin e 17 të godinës kur skela m
Thyhen xhamat e xhamisë në Sopot Sot janë thyer xhamat e xhamisë në fshatin Sopot të Kumanovës. Para faljes së namazit të xhumasë, besimtarët kanë vërejt
Prishtinë, thyhen xhamat e ambasadës së Maqedonisë Radio Televizioni i Serbisë ka njoftuar mbrëmë se në Prishtinë janë thyer xhamat e ambasadës së Maqedonisë. Po ky T
Vandalët thyejnë xhamat e xhamisë në Ohër Vandalë të panjohur dhe të paidentifikuar, gjatë ditës së djeshme kanë thyer xhamat në xhaminë e njohur “Haxhi Durgut” n
Shpërthen “Gërdeci” në Kongo (VIDEO) Një shpërthim i ngjashëm me atë të Gerdecit në Shqipëri është shënuar edhe në Kongo ku kanë mbetur të vrarë 150 persona
Metamfetamina, jo e mirë për xhamat e makinës Policia e kufirit në Kaliforni të SHBA-ve, ka ndaluar një person i cili po perpiqej të kalonte kontrabandë lëndën narkot
Xhamathyesit ne lagjet e Ballkanit nga Kim Mehmeti Pushtetarët e Maqedonisë i ngjajnë një grupi adoleshentësh të papërgj