999 rezultate për

xhafaj

Pamjet, Xhafajt i ngrin buzëqeshja kur pyetet për vëllain në burg (VIDEO) Pavarësisht se opozita po zhvillon një protestë të madhe për kokën e tij, sot në Tiranë, ministri i Brendshëm Fatmir Xh
PD publikon hartën e familjeve mafioze: Frroku, Xhafaj, Ruçi e Tahiri Pas statujës së Ramës, të rinjtë e opozitës kanë prezantuar edhe simbolikën e dytë të protestës. Ajo është një hart
Opozita kërkon "kokën" e tij, ku ndodhet tani Xhafaj (FOTO LAJM) Opozita zhvillon protestën sot duke kërkuar largimin e Xhafajt dhe Ramës, por ministri nuk e ka prishur rutinën e ditës.
Kjo është dhurata e para e protestuesve për Edi Ramën (VIDEO) Kanë mbetur më pak se dy orë nga nisja zyrtare e protestës së opozitës ndërkohë Tirana ka nisur të mbushet plot me prote
Mijëra shqiptarë në Tiranë, dalin shifrat e para të protestuesve Mijëra protestues nga e gjithë Shqipëria sot do të zbarkojnë në Tiranë. Kjo protestë e thirrur nga kryetari i Partisë
"Pasha po vijmë", protestuesit nga e gjithë vendi po dynden drejt Tiranës (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 11:00 do të mbahet protesta e shumëlajmëruar e opozitës, e cila do të kulmojë në bulevardin "Dëshm
Deklarata e Xhafajt, reagon për herë të parë PD Pas deklaratës së ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar edhe Paloka. Përmes një deklarate zyrtare Paloka re
Audiopërgjimi i Xhafajt, Berisha akuzon Prokurorinë për mashtrim Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dënoncuar në një postim në rrjetin social Facebook se asnjë zyrtar nuk ka marrë përsip
Ish-kolegu i bën thirrje publike Xhafajt: Dorëhiqu, mos merr qeverinë me vete Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka vendosur që këtë herë nëpërmjet një statusi në rjetin social Tëitter ti bëjë
Audiopërgjimi i vëllait, Xhafaj premton të japë dorëheqjen nëse është i vërtetë Fatmir Xhafaj ka vendosur të reagojë ditën e sotme me një status në rrjetin social Tëitter ku ka thënë se në fakt nëse p
Xhaferaj paralajmëron një qeveri anti-mafia: Nesër ndalojmë të keqen! Kreu i PD-së së Durrësit, Ferdinand Xhaferaj zbuloi detaje nga protesta e nesërme e opozitës në Tiranë ku do të kërkohet
Prokurori shqiptar udhëton drejt Italisë për të marrë në pyetje Xhafajn në burg Largimi i mistershëm me urgjencë dhe në fshehtësi drejt Italisë i Agron Xhafajt, "për t'iu dorëzuar drejtësisë" ka ngrit
Deklarata e gazetarit: Audiopërgjimi i Xhafajt është dërguar në Itali Gazetari Trashëgim Sokolaj ka deklaruar i ftuar në 360 gradë se materiali origjinal i audio-përgjimit me vëllain e minis
Paralajmëruan trazira, Rama injoron keq opozitën Dita e të shtunës është paralajmëruar si dita e protestës së opozitës. Opozita ka lajmëruar dhe ka marrë leje për pro
E FUNDIT/ Prokuroria e Krimeve të Rënda merr hapin e madh për familjen Xhafaj Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimin pasuror për Agron-Geron Xhafajn. Me një njoftim thuhet se "ka filluar
Jo vetëm për ministrin, Rama del garant dhe për vëllain e Xhafajt Kryeministri Rama në fjalën e tij në Kuvend ndalur tek skandali i audio-përgjimit Xhafaj-Veliu. Me tone të qeta e p
Tension në Kuvend, kërkohet me çdo kusht koka e Xhafajt Ashtu siç pritej seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është ndërprerë pas bllokimit të foltores nga ana e deputetëve
A t'i bëjë 7 vite burg vëllai i Xhafajt? Flet juristi italian Agron Xhafaj u dorëzua tek autoritetet italiane mëngjesin e 16 majit, vetëm pak orë pasi në media ishte shpërndarë një l
Dhunë, tension e kaos, çfarë pritet të ndodhë sot në Kuvend Sot në orën 10.00 mblidhet Kuvendi për mbajtjen e seancës së radhës parlamentare. Seanca e sotme pritet të shoqërohet
Akuza e Berishës: Jo vetëm në Itali, Agron Xhafaj është dënuar edhe në një shtet tjetër Ish-kryeministri Sali Berisha, ka akuzuar sërish mbrëmjen e sotme vëllain e ministrit Xhafaj, Agron Xhafajn se ai nuk ës