999 rezultate për

xavier

"Ngjashmëri e frikshme", gjendet sozia tjetër e Dua Lipës (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fu
Marrëzia s'ka fund, ky djalë bëhej si grua për të shkuar me djem Një 33-vjeçar anglez u dënua me 15 vite burg, pasi u shtir se ishte femër, duke mashtruar së paku katër meshkuj, për të
Stuhia Xavier godet veriun e Gjermanisë, 7 të vdekur (FOTO LAJM) Të paktën 7 persona kanë vdekur, 5 prej tyre brenda në automjet, dhe gjithë qytetarët u paralajmëruan që të qëndronin br
Emocionuese, djali e sheh botën me ngjyra për herë të parë (VIDEO) Një djalë dhjetëvjeçar Xavier McCoury, ka marrë një dhuratë të mrekullueshme në ditëlindjen e tij, e cila i ka emocionua
Prekëse, 10 vjeçari qep rroba për të pastrehët (VIDEO) Kjo është një histori prekëse që tregon një djalosh 10 vjeçar, i cili kishte jetuar më parë në një kamp për të pastrehët
I dënuari për përdhunim, përdhunohet nga 20 të burgosur (FOTO LAJM) Braziliani Daryell Dickson Meneses Xavier po vuante dënimin në burgun Wansbeck DF pasi kishte përdhunuar dhe më pas kish
Sion, futbollisti tenton të sulmojë presidentin (VIDEO-FOTO) Ai është Xavier Margairaz, mesfushori i Sion, klub ku militon edhe ish milanisti Gennaro Gattuso. Imazhet që ju përcjell
Kundërshtarët festojnë, Xavier gol nga mesfusha (VIDEO) Është një "dush i ftohtë" për futbollistët dhe tifozët e Vorskla: pasi shënuan gol kundër Metalist, duke marrë një avant
TV3 kërkon falje për videon ndaj Realit (VIDEO) Drejtori dhe njëkohësisht prezantuesi i TV3, Xavier Valls kërkoi falje për videon e publikuar nga televizioni, ku lojtar
Marnhac: Struktura paralele serbe në arsim e siguri Xavier Bout de Marnhac, shefi i misionit të Bashkimit Evropian në Kosovë, EULEX, thotë se ka njohuri se në Kosovë ende v
Marnhac në Beograd: Duhet bërë më shumë Shefi i misionit EULEX, Xavier de Marnhac dhe presidenti i Serbisë, Boris Tadiq, në Beograd kanë diskutuar për nevojën e
Gjëndet i vdekur drejtori i "Carrefour” në Tiranë Drejtori i hipermarketit “Carrefour” Xavier Thibonet është gjetur i vdekur gjate paradites se sotme në banesën e tij në
EULEX-i nis hetimet në veri EULEX-i ka shtuar patrullat e tij policore në veri të Kosovës. Këtë e ka deklaruar të premten shefi i EULEX-it Xavier de
Thaçi: Zgjedhje të lira e demokratike Kryeministri në dorëheqje i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur sot në një takim shefin e Misionit të EULEX-i
Xavier De Marnak viziton Beogradin javën e ardhshme Shefi i EULEX-it, Xavier De Marnak do të vizitojë Beogradin në fillim të javës së ardhshme. Kjo është vizita e parë e De