999 rezultate për

werner

Rashica te Leipzig? Zëvendëson Werner Milot Rashica, mund ta zëvendësojë Timo Wernerin në Leipzig. Ky ekip duket se e ka gjetur pasardhësin e Timo Wernerit
Chelsea bie dakord të japë Werner te Liverpool Liverpooli nuk do të rivalizojë Chelsean për transferimin e sulmuesit të RB Leipzig, Timo Werner. Shumë media në Angl
E kërkon gjithë Evropa, Werner ka edhe 13 ditë kohë për të gjetur ekipin e ri Pak para shpërthimit të krizës së koronavirusit, transferimi i tij te Liverpool praktikisht dukej e kryer. Ylli i Kombët
Trajneri i Leipzig "dorëzohet": Nuk mund të bëj më asgjë për Werner Timo Werner është shumë pranë largimit nga Leipzigu dhe ky fakt u pranua edhe nga trajneri i skuadrës, Nagelsmann, në pë
Hoqi dorë nga Werner, Liverpooli synon Traoren Raportohet se Jurgen Klopp personalisht ka kontaktuar Traoren, për një lëvizje të mundshme te Liverpool. Bisedimet me
Çfarë ndodhi? Liverpool heq dorë nga transferimi i Werner Fituesit e Ligës së Kampionëve kanë qenë favoritë të padiskutueshëm për nënshkrimin e tij, por The Mirror pretendon se L
Gjithçka e mbyllur? Klopp dhe Werner kanë zhvilluar një video-bisedë Timo Werner vazhdon të jetë objektivi primar i Liverpool për dritaren e transferimeve të verës. Anëtari i Leipzig po
Leipzig "shuplakë" Mainz, Werner realizon "hat-trick" (VIDEO) Leipzig e ka turpëruar Mainz duke e mposhtur me rezultatin 0:5 në ndeshjen e javës së 27-të të Bundesligës. Timo Ëe
Xherdan Shaqiri mund të sakrifikohet për ardhjen e Timo Werner te Liverpooli Drejtuesit e Liverpoolit mund të shesin 3 lojtarë këtë verë, në mënyrë që të sigurojnë paratë për të blerë sulmuesin e t
Mësohet e ardhmja e Timo Werner, e zbulon skuadra aktuale Sulmuesi i talentuar gjerman, Timo Werner, duket se do t’i bashkohet Liverpoolit sezonin e ardhshëm, ndërsa sinjalet që
Werner mendon vetëm për një destinacion, ai është Liverpool Ylli i RB Leipzig, Timo Werner, ka mohuar çdo mundësi për tu transferuar tek skuadra e Manchester United. Sulmuesi gj
3 përforcime për Lukaku, Conte projekton sulmin e frikshëm tek Interi Ky skenar është zbuluar sot nga “Corriere dello Sport” dhe lë të kuptohet se Interi po i bën planet pa Lautaro Martinez,
Paralajmërimi i FMN-së për ekonominë: Më keq edhe sesa parashikimi i zymtë që bëmë Një zyrtar i lartë i Fondit Monetar Ndërkombëtar tha se perspektiva ekonomike botërore mund të jetë edhe më e keqe sesa
Liverpooli dhe Interi kërkojnë shërbimet e tij, Werner e ndan mendjen Sulmuesi gjerman Timo Werner ka pranuar se dëshiron të largohet nga Leipzig dhe Bundesliga gjermane në fund të sezonit p
Bie çmimi i Werner, Interi përgatitet për goditjen e madhe Lajme të mira nga merkato për Interit. Zikaltrit kanë piketuar gjermanin Timo Werner si pasuesin ideal të Lautaro Martin
Timo Werner vendos mes Bayern Munchen dhe Liverpoolit Ylli i Leipzig, Timo Werner është i vendosur për mos u transferuar në Gjermani bën të ditur Bild. 24 vjeçari në vend
Përvec kampionatit, koronavirusi i prish punë Liverpoolit edhe në merkato Timo Werner mund të qëndrojë në RB Leipzig sezonin e ardhshëm në mes të kaosit në mbarë botën të shkaktuar nga koronavir
Skuadra e Serie A futet në garë me Liverpoolin për Timo Werner Momentalisht duket një skuadër e plotësuar me sulmuesin por nga sezoini i ardhshëm Interi mund të gjendet në krizë. A
Werner sinjale Liverpoolit: Do të përshtatesha mirë në "Anfield" Timo Werner nxit akoma spekullimit për një kalim të mundshëm të tij nga sezoni i ardhshëm te Liverpooli. Ylli gjerman
Kontakte mes Liverpool dhe Leipzig për Werner? Shefi ekzekutiv sqaron gjithçka Shefi ekzekutiv i skuadrës së Leipzig, Oliver Mintzlaff, ka dekluaruar se sulmuesi, Timo Werner nuk ka kontaktuar me Liv