999 rezultate për

votat

Veseli në hall për t'i bërë votat e demarkacionit Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka folur të enjten për ndryshim qëndrimi të deputetëve për ta ratifikuar M
Haradinaj pret me padurim që të kalojë demarkacioni i Mehës, thotë se nuk i kanë votat Meqenëse deklaruan se gjatë kësaj jave do të jetë seanca për demarkacionin, ende nuk dihet se a do të mbahet gjatë javës
LSI "tradhton" Bashën në Kuvend: Bashkon votat me PS për policinë PS dhe LSI kanë bashkuar votat duke miratuar me 88 vota pro, ligjin e vetingut në Policinë e Shtetit. Kështu LSI "tra
Askush nuk thotë se janë bërë votat për demarkacion Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, nuk e ka përjashtuar mundësinë që votimi i demarkacionit të shtyhet për javën tjetër,
Të pakënaqurit nuk e votojnë demarkacionin Java e ardhshme pritet t’i japë epilog çështjes së demarkacionit me Malin e Zi, e cila diskutohet tash e tre vjet. Nd
Deputeti i AAK: Ende nuk i kemi votat për demarkacionin Projektligji për demarkacionin, i cili pritet të shkojnë javën që vije në Kuvendin e Kosovës, për të katërtën herë nuk i
E FUNDIT/ Sigurohen votat për të kaluar Demarkacioni Pas një pauze në seancën e Kuvendit, zëvendëskryeministri Behgjet Pacollit, ka thënë se me deputetët e Vetëvendosjes, nu
Deputetja e PDK-së e sigurt që sot kalon demarkacioni Ende nuk janë siguruar dy votat për të arritur numrin e mjaftueshëm për kalimin e marrëveshjes së shënimit të kufirit nd
Deputeti i PDK-së i jep mësim Haradinajt, nuk e voton Demarkacionin PDK nuk i ka të gjithë deputetët që do t’ia votojnë demarkacionin, ani pse kreu i partisë, Kadri Veseli, ka filluar të f
Demarkacioni i varur nga votat e Lëvizjes Vetëvendosjes, a do të nënshtrohen? Për të kaluar demarkacioni përpos votave të PDK’së, LDK’së, AAK’së, NISMA’s duhen edhe të paktën tre deputetëve serbë os
Qeveria shpreson t’i bëjë votat për demarkacion deri të enjten Qeveria e Kosovës ia ka përcjellë Kuvendit të “modifikuar” Projektligjin për Marrëveshjen e demarkacionit me Malin e Zi,
Qeveria shpreson t’i bëjë votat për demarkacion deri të enjten Qeveria e Kosovës ia ka përcjellë Kuvendit të “modifikuar” Projektligjin për Marrëveshjen e demarkacionit me Malin e Zi,
Qetësohet Dardani, nuk arrihen votat për shkarkimin e tij Kuvendi i Kosovës nuk e ka miratuar mocionin e Lidhjes Demokratike të Kosovës për shkarkimin e zv.kryeministrit Dardan G
PERGJIMI/ "I kanë vjedhur votat, i kanë q*rë nënën në gop", Habilajt kapën mat duke folur për Tahirin Kanë dalë edhe me zë përgjimet e prokurorisë italiane ndaj grupit të Habilajve ku flitet hapur për afrimitetin me Saimir
Pas Bashës, ambasadori Lu po qetëson edhe Kryemadhin Ndërkombëtarët kanë filluar takimet për qetësimin e klimës politike në vend pas acarimit me zgjedhjet e kryeprokurores s
Vodhi votat në Kuvend? Balla sqaron çfarë ndodhi në të vërtetë Pas akuzave ndaj Taulant Ballës, se kishte votuar sot për kryeprokuroren e re të përkohshme, Arta Marku, në vend të një
I vodhi votat në sy të të gjithëve, PD kërkon ndjekje penale për Ballën Gjatë mesditës së sotme në media doli një fotografi e deputetit të PS-së Taulant Balla, i cili po mblidhte kartat e depu
Numërohen të gjitha votat në Istog, ky është fituesi Në qendrën e numërimit të votave në Fushë Kosovë ka përfunduar numërimi i votave me kusht dhe atyre me postë për kryetar
Rugova po prin në Istog Në Qendren e Numërimeve dhe Rezultateve po numërohen votat me kusht dhe votat përmes postës në Istog. Nga numërimi i
Labi paralajmëron votë pro demarkacionit, ka një porosi për ata që janë kundër Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleanca Kosova e Re, Labinot Tahiri ka thënë se Kosova ka mbetur peng i inat