999 rezultate për

vllaznia

E FUNDIT / Ernest Gjoka jep dorëheqjen nga Vllaznia Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i klubit pas humbjes së sotme ndaj Partizanit. Sh
Pas ndeshjes Flamurtari-Vllaznia, arbitri përfundon në komisariat (VIDEO) Ndeshja mes Flamurtarit dhe Vllaznisë e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore nuk ka kaluar pa incidente.
SKANDAL / Xhelal Mziu deklaroi rezultatin e saktë të ndeshjes Vllaznia-Laçi Pak minuta para ndeshjes Vllaznia-Laçi, kryetari i bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, deklaroi se do të ishin shkodranët q
Vllaznia merr fitore për mbijetesë, mposht Laçin në "Loro Boriçi" (VIDEO) Vllaznia ka marrë një fitore jetike sot përballë Laçit, në ndeshjen e javës së 31-të në Kategorinë Superiore. Ekipi
Teuta mposht Vllazninë, mban gjallë shpresat për mbijetesën Teuta ka fituar një ndeshje sikur të ishte një finale për durrsakët, pasi kanë mundur 2-0 Vllazninë në "Niko Dovana".
Vllaznia poshtëron Lushnjën në "Loro Borici" (VIDEO) Vllaznia ka arritur të marrë një fitore me meritë sot kundër Lushnjës në "Loro Boriçi" me shifrat e përgjithshme 4-0, nd
Vllaznia me dygolëshin e Ribajit mposht Skënderbeun (VIDEO) Skuadra e Dajës edhe pse në një diferencë të madhe pikësh nga ndjekësit, kërkojë ta respektojë kampionatin duke mos i ha
Skënderbeu nuk është i gatshëm për futboll, Vllaznia e ndëshkon pas 2 minutash lojë Vllaznia ka gjetur avantazhin kundër Skënderbeut duke iu mjaftuar vetëm 2 minuta lojë. Skuadra shkodrane po i frejtoh
Vllaznia i jep leksione Flamurtarit, shkëlqen Xhevahir Sukaj (VIDEO) Vllaznia ka dhuruar spektakël, në javën e 23-të të Kategorisë Superiore duke mposhtur Flamurtarin me rezultatin e përgji
Sulmi ndaj trajnerit Gjoka, Bashkia dhe Vllaznia: Disa duan të dëmtojnë klubin Bashkia e Shkodrës dhe KF Vllaznia kanë reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Fushën e Lekurave,
Vllaznia fiton bindshëm ndaj Teutës, dhe e zhyt në fundin e renditjes (VIDEO) Vllaznia arriti të merrte një fitore me shumë vlera, në “finalen” e mbijetesës ndaj Teutës në "Loro Boriçi". Shkodra
Vllaznia dhe Teuta e nisin me 1 minutë heshtje sfidën në nder të viktimave (VIDEO) Takimi mes Vllaznisë dhe Teutës nisi me 1 minutë heshtje, sfidën që po zhvillohet në Shkodër. Klubi shkodran, kishte
Vllaznia bën detyrën, kalon pastër Lushnjen Ndaj Lushnjës nuk i lejohej gabimi dhe Vllaznia arriti të marrë maksimumin e pikëve, falë një fitoreje 0-2. Vendimtar is
Artan Hoxha: Më doli parashikimi i zgjedhjeve, tani prisni që Vllaznia të bie nga kategoria Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka reaguar pas mbylljes së raundit të parë të votimeve, nëpërmjet një statusi në Faceboo
Tensione në fund të ndeshjes, Gjoka debaton me gazetarët dhe ndërpret intervistën (VIDEO) Vllaznia ka humbur në sfidën e sotme përballë Skënderbeut në “Loro Borici” në rezultatin e thellë 4-1. Duket se Vllaznia
E FUNDIT / Refuzoi të stërvitej me ekipin B, Vllaznia dëbon sulmuesin për shkelje të rregullave Klubi i Vllaznisë nëpërmjet një komunikate për shtyp, ka bërë me dije se ka ndërprerë kontratën me sulmuesin Atsina.
Vllaznia bën revolucion në mbrojtje, shpëton vetëm njëri Përforcimi i mbrojtjes ishte objektivi kryesor i trajnerit Ernest Gjoka në merkaton e Janarit. Dëshirat e drejtuesit të
Gjoka: Vllaznia është e gatshme për ndeshjen me Kukësin Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka folur pas takimit miqësor që ekipi i tij ka realizuar ditën e sotme ndaj Tërbunit.
Vllaznia mbyll fazën përgatitore, gati për provën e vërtetë Seanca stërvitore e paradites së të enjtes ishte e fundit për Vllazninë në Malin e Zi. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjo
A pritet të bëjë më merkato Vllaznia? Ja çfarë thotë Gjoka Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka realizuar një komumnikim me tifozët shkodranë, nëpërmjet faqes zyrtare të Vllaznis