999 rezultate për

vlerat

Inter më prit, do rikthehem të tregoj vlerat e mia" Gabriel Barbosa karigjeturfrmën e tij më të mirë në Brazil, ku po ndihmon skuadrën drejt rezultateve pozitive,teksa ësh
Zidane sërish modest: Ky nuk është Reali im, janë vlerat e lojtarëve jo të miat Para ndeshjes se Real Madridit me Leganes, trajneri Zinedine Zidane ka theksuar sërish vlerat e ekipit të tij duke mosi
Salah tregon dështimin e Chelseat me të: Dua t'u tregoj vlerat sepse nuk besuan tek unë Salah u transferuar tek Chelsea në vitin 2014 nga Baseli. Mirëpo, kishte regjistruar vetëm 13 paraqitje në kampionatin a
Moti është me ju për fundjavë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për parashikimin e motit për këtë vikend. Në njoftim thuhet se do
Edhe sot s'ka diell në Kosovë Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët dhe me reshje bore. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, tem
Vlerat ushqyese të ftoit Ftoi është frut i vendeve të ngohta dhe përdoret për shumë arsye. Njerëzit e përdorin ftoin si frut organik ose si plu
Rritet vlerat e lojtarëve me performanca pozitive, Sane kalon Mbappen Sipas CIES, çmimi e disa lojtarëve janë rritur nga performanca e tyre këtë sezon. Sipas tyre Mohamed Salah, kushton 74.
Cilat janë vlerat ushqyese të tërshërës? Tërshëra, e njohur ndryshe si mbretëresha e drithërave, është një ushqim që konsumohet prej afro 4000 vjetësh.Ajo është
Rakitiç flet për vlerat e shokut të skuadrës Ivan Rakitic i njeh shumë mirë vlerat e shokut të skuadrës Don Andres Iniesta. Mesfushori për mediat para ndeshjes me
Vlerat ushqyese të farave të lulediellit, përse duhet të hani çdo ditë Të vogla në madhësi, por shumë të shëndetshme! Farat e lulediellit janë një burim i shkëlqyer vitaminash e mineralesh pë
Bien sërish temperaturat, ky është moti për sot Territori vijon në kushtet e kthjellimeve deri në mesditë kur vranësira lokale shfaqen në Qendër dhe Jugperëndim të vend
Nëse vlerat e lojtarëve do ishin si sot, Fenomeni do të ishte më i shrenjti në histori Ekspertët e ueb faqes “Playratings.net”, platforma digjitale që prodhon analiza ekonomike të avancuara në performancën e
Vlerat e papërsëritshme të qumështit të gjirit Qumështi i gjirit është i pazëvëndësueshëm dhe unik. Me më shumë se 200 lloje sheqeri, dyfish në krahasim me atë të lo
Mancini nuk harron vlerat e veta: Interin e ndërtova unë dhe ata duhet të ndjekin punën time Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini, thotë se ai e ka rindërtuar Interin i cili më pas nën drejtimin e Mourinhos arr
Mësojeni nëse do të ketë borë gjatë fundjavës Parashikohet se në vikend do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Si pasojë e zhvendosjes së rrymave ajrore
Real çmendet për Kanen, ofertës së verës i shtojnë dhe Balen Kane i ka bindur përfundimisht drejtuesit e Realit për aftësitë e tij. Sipas “Daily Star”, spanjollët janë të gatshëm
Shi por rritje temperaturash, çfarë ndodh nesër me motin Shirat vazhdojnë të dominojnë në territoret e vendin ndërkohë temperaturat priten të rriten në dy vlerat ekstremale të t
Ia bënë vëllain shoshë nga plumbat, reagon ish-deputeti i PS-së Ish deputeti i Partisë Socialiste Arben Ndoka me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me vrasjen e vëllai
Moti i keq "gjunjëzon" Shqipërinë, ja çfarë parashikohet ditën e sotme Orët e para të ditës mbetet me reshje në të gjithë territorin, më të dendura në zonat Jugore dhe pjesërisht në Qendër.
Ky është moti për fundjavë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë këtyre dy ditëve të vikendit do të mbajë mot kryesisht i vranët.