999 rezultate për

vip-a

VIP-at konfuzë, nuk janë dakord me fitoren e Arilenës? (FOTO LAJM) Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e Këngës ishte një surprizë për të gjithë! Kjo pasi, prej javësh ishte përfolur
VIP-at shqiptarë që nuk pyesin, pinë hapur "bar" (FOTO LAJM) Tashmë të pirit lëndë narkotike është kthyer në një trend, dhe të gjithëve ju duket vetja shumë "cool" (interesant) teks
"Nga sytë i dalin zemra", Faton Shoshi pranon lidhjen me modelen shqiptare (FOTO LAJM) Prej kohësh menaxheri i VIP-ave, Faton Shoshi, është përfolur për një lidhje dashurie me modelen shqiptare Lorena Haliti
Shpenzimet më të çuditshme të VIP-ave Pas një dite të gjatë, ikona e televizionit amerikan, Oprah Winfrey , bën banjë në një vaskë që është bërë posaçërisht p
Sot "të bukurat e dheut", si dukeshin VIP-at kur nuk i njihte askush (FOTO LAJM) Shumë prej nesh mund të mos duam të na dalin fotot e dikurshme kur jo çdo gjë shkëlqente. Por për VIP-at, mundësia pë
Nata e parë e Festivalit të RTSH-së, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve nata e parë e "Festivalit të Këngës", nën regjinë e Vera Grabockës d
Nga Fatos Nano te Blendi Fevziu, 2 lagjet ku jetojnë VIP-at e Tiranës (FOTO LAJM) Ndodhemi afro katër kilometra larg qendrës së kryeqytetit, jo shumë larg Parkut të Liqenit dhe Kopshtit Botanik. Me sigu
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Shitës cigaresh dhe kamarierë, VIP-at shqiptarë që e nisën nga zero (FOTO LAJM) Dëshira për tu bërë të suksesshëm dhe puna e palodhur janë shpeshherë çelsi drejt arritjeve të mëdha. Pavarësisht se
Prapaskenat e festave të Gigi Hadid me VIP-at më të njohur (FOTO LAJM) Gigi Hadid pëlqen t’u tregojë herë pas here fansave prapaskenat e jetës luksoze që ajo bën me VIP-a të ndryshëm, që nga
Nata e dytë e "Kënga Magjike", si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Dje u mbajt nata e dytë e festivalit "Kënga Magjike". "Këndojmë për të ndërtuar" është motoja e këtij vit dhe paratë
Genta Gjalpi shpërthen në të shara, "sherr" live me menaxherin e VIP-ave (VIDEO) I ftuar në në emisionin "Glamour Zone", ka qenë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika. Gjatë intervistës, moderatorja e vend
"Shëmtuar dhe palidhje", kostumografja e Top-it kritikon keq VIP-at në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e festivalit "Kënga Magjike 2019". VIP-at patjetër që u kuruan dhe u munduan t
Shpallet i pabanueshëm pallati i VIP-ave në Durrës, kush ka jetuar aty Edhe pse supozohet të ishte një ndër objektet më të sigurta në qytetin bregdetar, pasi aty strehoheshin personazhe të nj
Gati të shembet "Pallati i VIP-ave", flet nipi i Parashqevi Simakut (FOTO LAJM) Ditën e sotme, fiks një javë nga tërmeti që tundi vendin po vazhdojnë shembjet e objekteve të dëmtuara. Pritet që nga
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
VIP-at shqiptarë që bëjnë jetë luksi, por nuk u ndjenë pas tërmetit (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit mori 51 jetë shqiptarësh të pafajshëm duke lënë me qindra të plagosur e me mijëra të pastrehë.
"Sa të vegjël jemi", VIP-at shqiptarë të përulur, tmerrohen nga tërmeti (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.4 ballë është ndjerë në Shqipëri rreth orës 03:55 minuta të mëngjesit të sotëm. Lëk
Awards 2019, si shkëlqyen VIP-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2019”, i njohur ndryshe si “AMA” ku më
Sot "të bukurat e dheut", si dukeshin VIP-at kur nuk i njihte askush (FOTO LAJM) Shumë prej nesh mund të mos duam të na dalin fotot e dikurshme kur jo çdo gjë shkëlqente. Por për VIP-at, mundësia pë