999 rezultate për

viktimat

E RËNDË/ Ekzekutohen dy shqiptarë në Gjermani duke ecur në këmbë, detajet Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së martës në Volfsburg të Gjermanisë. Sipas gazetës BILD, nga një makinë ës
Terapia e qenve: ja se si qentë ndihmojnë viktimat e dhunës në familje Që shoqëria e një qeni është e mirë për shëndetin kjo tashmë dihet, por hulumtimet e bëra në Spanjë po përpiqen të anal
Bujar Kapexhiu thotë se nderoi të vrarët për Erdoganin në emër të viktimave nga komunizmi shqiptar Prania e Bujar Kapexhiut në një aktivitet të sponsorizuar nga shoqatat e mbështetura nga partia në pushtet në Turqi si
Hoxhaj: Serbia po tallet me viktimat e luftës Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj lirimit nga burgu të një serbi i dënuan për krime ndaj shqiptarëve, i
Vdekja e 16-vjeçarit shqiptar, "shpërthen" deputetja: Viktimat, italianë apo të huaj meritojnë të njëjtën vëmendje Deputetja e Parlamentit italian, Michela Rostan ka bërë një reagim të ashpër për vdekjen e 16-vjeçarit shqiptar, i cili
U vra për hakmarrje, jeta luksoze e Festim Latos, flasim "viktimat": Si na zhvati 7 mln € Për vrasjen e Festim Latos, presidentit të vetëshpallur të Çamërisë kanë dalë detaje të reja. Media holandeze “De Teleg
Skandaloze: Nënë e bijë ngacmohen nga kushëriri Një person është arrestuar nga Policia në Gjakovë, nën dyshimet se ka ngacmuar dy gra – nënë e bijë. Siç raporton KAL
PAMJET/ Aksidenti i rëndë me 3 viktima, mes tyre dhe 4 vjeçari shqiptar (FOTO LAJM) Është rritur bilanci i viktimave nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e djeshme në afërsi të Kapshticës, ku humbën jetën dy
Franca "digjet" nga i nxehti afrikan, shënohen 3 viktimat e para Vala e të nxehtit afrikan që ka futur nën kthetra Europën po shkakton viktimat e para. Tre të moshuar humbën jetën në pl
Vrau 5 gra e 3 fëmijë, 7 burgime të përjetshme ndaj ushtarakut kriminel Një kapiten ushtarak ka marrë masën e dënimit 7 burgime të përjetshme pasi vrau 5 gra dhe 2 fëmijë brenda 3 viteve. Ai
Raporti i DASH për trafikun e qënieve njerëzore: Shqipëria nuk i përmbush standardet minimale Një raport vjetor i Departamentit amerikan të Shtetit për trafikun e qënieve njerëzore i publikuar të enjten, e klasifik
Hajdari thirrje Ramës: Thirrini ndërgjegjies, duhet të evitojmë viktimat Gjatë fjalës në seancën plenare të ditës së sotme, Rudina Hajdari u shpreh se duhet të shmanget tensioni në mënyrë që të
Terroristi që masakroi 50 myslimanë në Zelandë pretendon pafajësinë Personi që u akuzua për të shtënat me armë në dy xhamitë e Zelandës së Re në muajin mars, ka mohuar se është sulmuesi te
EMRAT/ Vëllezër, kush janë dy viktimat e tragjedisë në Çair Në tragjedinë që ndodhi sot në Çair jetën kanë humbur dy vëllezërit të cilët ishin nga Koliçani i Epërm. Ata humbën
Këta janë viktimat e aksidentit në Kavajë (FOTO LAJM) E PERDITESUAR - Policia e Shtetit njofton zyrtarisht se nga aksidenti i rëndë në Kavajë kanë humbur jetën tre persona dh
Gjenden të vdekur tre persona në dhomën e një hoteli Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një hotel në Passu të Bavarisë, ku tre persona një burrë e dy gra janë gjetur të vdeku
Shqiptarët rrëfejnë para Kongresit Amerikan krimet e tmerrshme serbe (VIDEO) Është hera e parë që në Kongresin amerikan zhvillohet një dëshmi me pjesmarrje të gjerë për të kërkuar drejtësi për vikt
Dy viktimat e Laçit ishin të armatosur Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në qendër të qytetit të Laçit. Disa të rinj u përplasën me njëri-tjetrin m
Shtohen viktimat nga përleshja në Laç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç, ku disa persona janë përplasur me armë zjarri në qendër të qytet
Prokurori jep detaje për vrasjen, si u gjetën viktimat dhe ku ndodhej vajza e vogël Prokurori i rastit, Armend Hamiti, në emisionin T7 ka dhënë detaje të papublikuara deri më tani rreth tragjedisë që ndod