999 rezultate për

vije

"Turp tu vijë..": Ali Ahmeti godet tavolinën (VIDEO) Politika shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, ka shpërthyer në akuza të forta ndaj partive politike shqiptare, t
U kap në Kakavijë dhe kundërshtoi policinë, ekstradohet në Greqi 28-vjeçari ukrainas Një 28-vjeçar ukrainas me inicialet M. Y i akuzuar për vrasje, është ekstraduar nga Interpoli drejt Greqisë. M.Y. ish
Manjani shpërthen ndaj Bochardt: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador, të të vijë turp! Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar ashpër pas nxjerrjes së gishtit nga ana e ambasadorit të OSBE-së, ndaj banorëve të
Joshte dhe kapte me forcë fëmijët, kapet në Kakavijë shqiptari i arratisur nga burgu grek Mediat greke raportojne se shqiptari 49-vjecar ishte cilesuar i rrezikshem, pasi ishte dënuar për përdhunim dhe joshje
Alban Skenderaj uron Albin Kurtin: Kosova është shembull për Shqipërinë Albani është njëri prej këngëtarëve që ka fansa shumë edhe në Kosovë, duke e quajtur një fitore me shumë sakrifica që er
Do t’i shkoj në seli/ Basha për Ramën: Nuk është i mirëpritur! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka komentuar deklaratën e kryeministrit Rama, i cili tha se do të shkonte
Kryemadhi: Për Ramën kemi 5 kushte, t'i plotësojë e pastaj të vijë në PD Ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha takoi aleatët e PD ku u diskutua situyata politike në vend si dhe Reforma Zgjed
Çfarë pritet të vijë, “bishat” e reja që do të dalin në rrugë në 2020 (FOTO LAJM) Nëse jeni të apasionuar pas makinave dhe sidomos pas prurjeve të reja që sjellin çdo vit një risi, atëherë jeni në vend
Vizitojnë për herë të parë Kosovën, Tolgahan dhe familja e tij paskan një arsye të veçantë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u tha se aktori i njohur, TolgahN Saysiman do të vizitojë për herë të parë Kosovën. Pas vizitës që bë
Iu plotësua dëshira, Lorik Cana zbulon gjinine e bebit që do vijë në jetë (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monica, ësht
Del Piero: Vetëm Ronaldo nuk i mjafton Juventusit për të fituar Championsin Legjenda e Juventusit, Alesandro Del Piero, ka folur para nisjes së edicionit të ri të Champions League, teksa shprehet
"Lajnë bulevardin në mes të natës se do vijë i çmenduri për inagurim": Vlora pa gjumë nga pompat me presion (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, qytetarët e Vlorës nuk kanë arritur të venë gjumë në sy. Kështu shprehet një qytetar teksa denoncon r
Tetë mënyra se si mund t'i vijë fundi botës (FOTO LAJM) Një gazetar ka identifikuar tetë mënyra se si bota mund të përfundojë, me bioteknologjinë vdekjeprurëse, robotët e stili
Mema: Nuk dua gol me zor, por duket që e kaloi vijën Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, ndjen keqardhje për mungesën e fitores në sfidën me Teutën. Në lidhjen me “Gol pas Goli
Vijat në pëllëmbën e dorës, zbulo kuptimin e tyre Pëllëmbat e dorës tuaj mbajnë një histori, e cila mund të zbulojë shumë për personalitetin e dikujt dhe si veprojnë ndaj
Juventusi, gjeni për "falas": Ylli tjetër që pritet të vijë me kosto zero Nga blerjet e bujshme me kosto zero, te komisionet e pasura për agjentët. Juventusi tashmë e ka treguar veten në këtë dr
Mendohuni dy herë para se të vizitoni Romën, "gjëma" mund t' ju vijë nga momenti në moment (FOTO LAJM) Roma është cilësuar si një prej qyteteve më të bukura në botë. Kushdo që ka vizituar të paktën një herë të vetme qëndr
Mësojeni njëherë e përgjithmonë çdo të thonë vijat në dorën tuaj Nëse i hidhni një sy pëllëmbës së dorës, do të vini ri 3 vija kryesore me madhësi të ndryshme. Këto 3 vija përfaqësojnë
Zaev i bëri thirrje Gruevskit të kthehet në Maqedoni Kryeministri Zoran Zaev i bëri thirrje ish kryeministrit, Nikolla Gruevskit i cili fitoi azil politik në Hungari, të kth
Galliani i pamëshirshëm ndaj Icardit: Po të dojë, le të vijë te Monza Prej thuajse një viti Mauro Icardi është objekt i përditshëm i mediave sportive. Më shumë se për golat e tij, flitet