999 rezultate për

vera

Mamaja e Rita Orës mëson vajzat të ruajnë traditat e familjes (FOTO LAJM) Vera Sahatçiu , mamaja e Rita Orës di gjithmonë si ta kthejë vëmendjen drejt vetes sa herë që do. Ajo është shfaqur s
Aloe Vera paska edhe disa përdorime të veçanta Aloe Vera ka shekuj që përdoret pothuajse në çdo fushë të jetës. Aloe Vera përmban 200 përbërës të dobishëm përfshirë 2
“Vera e Ohrit”, një edicion pa shqiptarë Në edicionin e sivjetëm të Festivalit “Vera e Ohrit”, pjesëmarrja e artistëve dhe performancave shqiptare është e reduk
Aloe Vera, bima e mrekullisë për shëndetin Prej shekujsh Aloe Vera është përdorur gjerësisht për mirëqenien e njeriut. Aloe Vera përmban 200 përbërës të dobishë
Xhenxhefil, Limon dhe Aloe Vera, receta magjike me të cilën trupi do t'ju falenderojë Pastrimi i brendshëm është një proces i rëndësishëm për ta rimëkëmbur shëndetin. Nëse mendoni se pastrimi i organizm
U filmua duke nxjerrë vota nga kutia e votimit, reagon komisionerja e PS-së (VIDEO) Kandidati i PD-së në qarkun e Korçës, Ervin Salianji ka denoncuar një skandal sipas tij në këtë qark nga komisionerja e
Valon Shehu: Unë jam fituesi i vërtetë, dyshoj se Vera dhe Alketa e bënë me dashje Këngëtari nga Gjakova, Valon Shehu prej vitesh e ka shtrirë veprimtarinë e tij kryesisht në Shqipëri atje ku pëlqyeshm
Aloe vera e jashtëzakonshme, mësoni efektet në trupin tuaj E njohur për egjiptianët si “bima e përjetësisë”, aloe vera posedon shumë efekte shëruese – disa prej të cilave veçse mu
Alketa Vejsiu në pushime me vajzën e Vera Grabockës (FOTO LAJM) Ka vetëm pak kohë që show televiziv “Your Face Sounds Familiar” ka mbaruar dhe duket se moderatorja Alketa Vejsiu ka fi
Ja pse ndiheni të përgjumur kur vjen pranvera Sapo vjen stina e pranverës dhe temperaturat fillojnë dalëngadalë të rriten nga pak, gjendja jonë fizike nis të përkeqs
Berisha: Skandal në Ministrinë e Arsimit, Ndreca fshin serverat Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një skandal sipas tij në Ministrinë e Arsimit. “Sekretari i Përgjithshëm i
Vera, koha ideale për tu martuar Momenti më i bukur për një çift është dita e dasmës. Ato kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe janë pranë njerëzve më të d
Erdhi vera, 74 këshilla që bombola të mos ju hedhë shtëpinë në erë Me rritjen e temperaturave të stinës së verës, shtohet ndjeshëm përdorimi i bombolave GLN në të gjitha ambientet si ato
Rrezikojnë Shqipëria dhe Kosova, kjo është vera më e nxehtë në 200 vjet Kompania e njohur amerikane për parashikimin meteorologjik "AccuWeather" parashikon se për zonat në Evropën Jugore dhe L
Alarmi i meteorologëve: Vera më e nxehtë që prej 1800-ës, ja vendet që rrezikojnë me tepër Kompania e njohur amerikane për parashikimin meteorologjik AccuWeather parashikon se për zonat në Evropën Jugore dhe Lin
Reagon Vera Grabocka pas incidentit në spektakël Pas ngatërresës që ndodhi në programin “Your Face Sounds Familiar”, me shpalljen e fituesit të gabuar ka ardhur edhe rea
Lulet që patjetër duhet t’i keni në shtëpi Aleo Vera dhe Fikusi janë lulet që nuk duhet të mungojnë në shtëpinë tuaj. Ndërkohë ne do ju zbulojmë arsyen. Aloe Ve
Ngatërruan fituesin e spektaklit, reagon regjisoria Vera Grabocka (FOTO LAJM) Pas ngatërresës që ndodhi në programin “Your Face Sounds Familiar”, me shpalljen e fituesit të gabuar ka ardhur edhe rea
Bima "mrekullibërëse" e Aloe Vera-s mund të jetë edhe "një vrasëse e heshtur" Aloe Vera i përket familjes Liliaceae. Ajo është e njohur gjerësisht si “fabrikë e mrekullive” për përdorimet e saj mjek
Alekta zbulon momenti kur e ka parë Vera Grabockën t'i mbushen sytë me lot Me siguri, në asnjë rast e në asnjë rrethanë nuk e kishit menduar se një grua si ajo mund të përlotet. Dhe jo sepse